Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Drsný vzkaz před smrtí: Zuzana Drnek (†35) prohrála boj o své holčičky a neviděla cestu ven

Zdroj: FTV Prima / archiv Zuzany Drnek
+ Dalších 9 fotografií
sebevražda
Dvojnásobná účastnice pořadu Prostřeno, podnikatelka, ale především máma dvou krásných dcer Zuzana Drnek spáchala v 35 letech sebevraždu. Ve vlastním fitness studiu se měla oběsit poté, co přestala zvládat smutek související se svěřením dětí do péče otce. Na sociální síti o svých dcerách mluvila často a v jednom ze svých příspěvků zmínila, že právě na holčičkách si otec vybíjí vztek z rozchodu.

Zuzana Drnek, kterou si diváci televize Prima mohou pamatovat z pořadu Prostřeno jako usměvavou fitness trenérku a milovnici zdravé stravy, spáchala ve věku 35 let sebevraždu. Oběsila se ve vlastním fitness studiu, kde ji následně našel zaměstnanec.

Krásná a úspěšná trenérka slavných se objevila v Prostřeno hned dvakrát, v obyčejném dílu a následně v epizodě šampionů, kteří už jednou vyhráli. Na obrazovce byla usměvavá a energická, v poslední době se jí ale v soukromí příliš nedařilo.

Největší smutek jí způsobilo svěření jejích milovaných dcer do péče otce. Na sociálních sítích zmiňovala, že udělala snad už všechno pro to, aby je získala zpátky. „Děti patří k mámě a ne k tátovi, který je rozhazuje po babičkách,“ napsala v říjnu k fotce s dětmi a přítelem.

„Nejvíc mě mrzí, že ty moje 2 krásné ratolesti mají za tatínka člověka, který si zlost z rozchodu a toho, že jsem mu nedala tolik peněz, co chtěl, vybíjí na nich. Je to za mě politováníhodné a smutné,“ napsala nešťastná Zuzana.

Zkrat

Podle kamaráda měla Zuzana Drnek hledat útěchu na dně skleničky alkoholu, nic ale nemělo napovídat tomu, že by se chystala spáchat sebevraždu. V posledních měsících se snažila dělat vše pro to, aby získala dcery zpět.

Související články

Další články