Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Smutný svátek heroinové Terezy: Ve vězení dostala k jmeninám těžkou nemoc

Smutný svátek heroinové Terezy: Ve vězení dostala k jmeninám těžkou nemoc
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
choroba
Česká pašeračka Tereza Hlůšková (23), která si v pákistánském vězení odpykává téměř 9 let za pašování heroinu, je na tom opět špatně. Zatímco doposud ji trápil především stav psychický, nyní se zhoršil její stav zdravotní. Z pákistánské nemocnice jí byly dokonce dovezeny léky a za mřížemi se o ni starají ostatní spoluvězeňkyně.

Tereza Hlůšková, která má zrovna dnes svátek, prožívá v Pákistánu nepochybně nejhorší období svého života. Teprve před pár dny se dozvěděla, že její odvolací soud se odsouvá na neurčito, nyní přišla další rána. Za mřížemi totiž ošklivě onemocněla. Podle zdroje serveru Blesk.cz jde o reakci na prudké změny počasí.

„Terezu bolí v krku a má horečku. Začala se vyhýbat vězeňskému jídlu a z místní nemocnice dostala na nemoc léky,“ uvedl pro web pákistánský novinář Aršád Alí. „Zakázali jí pít studenou vodu a koupat se. Spoluvězeňkyně se začaly starat o její zdraví,“ dodal a uvedl, že Tereza nechodí ani na vycházky.

Pašeračku ve vězení trápila především psychika, je totiž jednou z mála vězeňkyň, která nemůže být v telefonickém kontaktu se svou rodinou. Ačkoliv za mřížemi nemocná už byla, žádná z jejích chorob nebyla tak vážná jako právě tato. V noci prý dokonce ani nespí. Ačkoliv nejde o první svátek, který v Pákistánu prožívá, není pochyb o tom, že tenhle je ten nejhorší.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy