Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Smutný silvestr Brendy z Beverly Hills: Z oslav rovnou do nemocnice!

Shannen Doherty si užila silvestra a pak se vydala na další
náročnou léčbu.
Zdroj: Facebook, Playboy
+ Dalších 14 fotografií
Shannen Doherty (45) se vykašlala na večírky plné celebrit a svátky strávila s rodinou. Hned na Nový rok ji totiž čekala další léčba, a tak nemohla plýtvat energií.

Herečka Shannen Doherty, známá hlavně jako studentka Brenda z Beverly Hills 902 10 nebo čarodějka Prue, už přes rok bojuje s rakovinou. Rozhodla se průběh nemoci dokumentovat, aby motivovala a povzbudila ty, kteří jsou na tom stejně.

Fanouškům ukázala fotky z náročného momentu, kdy si poprvé kvůli rakovině musela ostříhat vlasy. Přiznala, že nikdy nebude mít děti, a také přišla o prs. Nemoc bohužel neustupuje a herečka má za sebou náročnou chemoterapii. Po té opravdu nevypadala dobře, ale teď se jí trochu ulevilo a dokonce jí znovu začaly růst vlasy!

Nyní prochází radioterapií, která má za cíl nádor definitivně zničit. A tak se před zákrokem šetřila a silvestra strávila s maminkou sledováním filmu. „Koukaly jsme na La La Land. Byla to skvělá a magická záležitost! Úžasná noc, díky mami. A teď už spánek a zpátky k ozařování,“ napsala Shannen na své sociální sítě.

Snad druhá vlna léčby definitivně zabere a Shannen se zpátky vrátí zdraví a síla.

Související články

Další články