Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Smutný problém s pohřbem Dana Nekonečného (†52): Zakázali jeho oblíbené věci!

+ Dalších 27 fotografií
zákaz
Už od oznámení smrti showmana Dana Nekonečného se předpokládalo, že jeho pohřeb bude velkolepý a rozhodně se neponese ve smutném duchu. Žádná černá ani slzy přítomných, pohřební síň naopak prozáří žlutá a smích. Bohužel ale na posledním rozloučení budou chybět předměty, které Nekonečný tolik miloval. Notář totiž zakázal odnos těchto věcí z jeho bytu.

Ačkoliv ruce nebyly nejvýraznější částí těla Dana Nekonečného, byly něčím charakteristické, a to zlatými prsteny, kterými je zdobil. Ty však na sobě na posledním rozloučení mít nebude, rozhodl tak notář. „Chtěli jsme mu nasadit zlaté prsteny, které nosil. Notář to zakázal. Že nosil prsteny a měl by je mít na ruce, nechápal,“ řekla pro server Super.cz bývalá partnerka Nekonečného Zuzana Kardová.

Když Zuzana se svou dcerou Terezou odnášela věci z bytu Nekonečného, byla pod přísným dozorem. „Chtěla jsem havajské věnce. Nedali mi ani dvě košile. Plnej barák plyšáků a já včera musela koupit aspoň 4 plyšový tygříky. Ještě fotili, co odnášíme. Dovolili jen oblek, košili, boty, klobouk a jeden šátek,“ sdělila zdrcená Kardová.

Tereza Kardová, kterou Nekonečný společně se svou bývalou přítelkyní vychovával, chtěla svému milovanému otčímovi vzdát hold tím, že by na sobě měla kus oděvu, který Dan Nekonečný miloval. „Dohadovala jsem se s nimi, jestli mi dají jeden věnec nebo čtyři. Chtěla jsem i pro holky. Tereza chtěla blbej šátek, co nosil pod kloboukem. Chtěla ho mít na pohřbu omotaný na ruce. Bohužel nebude,“ dodala Kardová, kterou notář svými zákazy naprosto zdrtil.

Ačkoliv Zuzana s Terezou neměly zájem o žádné drahé věci, které by byly předmětem dědictví, notář jim nevyhověl. Sestra Dana Nekonečného Jana je jedinou dědičkou jeho majetku.

Mohlo by vás zajímat

Další články