Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Smutný příběh krásné modelky F1: Auto BMW se Kate (†30) stalo osudným

Zdroj: youtube
+ Dalších 5 fotografií
Tragédie
Krásná modelka Kate Woodcock přišla o život poté, co nabourala do zdi u čerpací stanice. Opustila tento svět v pouhých 30 letech. Její BMW se jí stalo osudným.

Kate Woodcock (†30) byla modelkou pro formuli 1. Bohužel přišla o život při ošklivé autonehodě. Řídila svoje BMW a nabourala do zdi před čerpací stanicí v anglické vesničce Stonnall.

Krásná Kate roky pracovala pro F1 po celé zeměkouli jako jejich promotérka. Dokonce dva roky spolupracovala se světovým šampionem Lewisem Hamiltonem (34).

Pak ale přišel onen osudný den. Mladá duše opustila tento svět. Rodina Kate je z toho stále na dně. Až nyní byli schopni se k celé události vyjádřit.

„Každým dnem budeme na Kate myslet. Navždy bude v našich srdcích, život bez ní už nikdy nebude stejný,“ truchlí rodina. „Byli jsme si neuvěřitelně blízké. Byla krásná, milující, upřímná a tak laskavá sestra,“ popisuje starší sestra Lucy.

Související články

Další články