Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Smutný příběh Kateřiny z Mise nový domov: Nemůže se hýbat a musí se starat o dvojčata (8)

Zdroj: tv nova
+ Další 2 fotografie
Dojemný příběh
Ve středu na obrazovkách televize Nova poběží další díl pořadu Mise nový domov. Tentokrát to bude opravdu dojemný díl. Budeme sledovat srdcervoucí příběh bezmocné maminky Kateřiny, která trpí neuvěřitelnými bolestmi při každém pohybu a do toho vychovává osmiletá dvojčata.

Mise nový domov na televizní obrazovky opět vnese nával emocí a neobejde se ani bez slz. V premiérovém díle se nám představí maminka Kateřina, která se životem zápasí jako lvice. Potkal ji trnitý osud. Kvůli důsledkům těžké nemoci jí každý den dělá pohyb ohromný problém. Kateřina se do toho snaží starat o osmiletá dvojčata, jenže kvůli zdravotním potížím je to komplikované. Nejvíce ji mrzí, že její děti musí sledovat, jak se trápí.

Ve dvaceti byla Kateřina atraktivní žena provdaná za lásku svého života, měla pěkné bydlení a perspektivní práci. Ze dne na den jí zákeřná nemoc vzala úplně všechno. Lékaři jí dávali rok života. Následovalo stěhování, rozvod, ztráta práce. Léky změnily její obličej k nepoznání. Kateřina se ale rozhodla bojovat. Na nemocničních postelích ležela měsíce a vyplatilo se. Mohla se dokonce částečně vrátit do pracovního procesu. Udělala si nové kamarády a otěhotněla. Nemoc ale bohužel neodešla. Při každém pohybu trpí nesnesitelnými bolestmi.

Ty přicházejí neohlášeně a v různé síle. Když ji její tělo není schopné unést, upadne do kómatu. V tu chvíli jsou doma jen osmiletá dvojčata. Chvějící se maminku, která není schopná udělat krok, obloží dekami a teplými obklady se snaží zahnat bolestivý záchvat. Malý Honzík vahou svého těla Kateřinu drží na zemi, aby se svým nekontrolovatelným škubáním nezranila.

V posledních měsících Kateřininy křeče bohužel gradují a ona slábne čím dál víc. Nemoc jí opět vzala práci. Musela tak opustit oblíbené kolegy a domácí rozpočet se opět ztenčil. Strach z toho, jak uživí děti a jakou životní úroveň jim bude moci zajistit, byl najednou realitou. Z invalidního důchodu zaplatila sotva to nejdůležitější, na obědy ve škole neměla. Rodina nutně potřebuje někoho, kdo by se namísto dvou malých dětí mohl o nemocnou maminku starat. Pomocnou ruku jim nabídla teta Jana. O Kateřinu by se mohla starat a ušetřit tak dětem spoustu práce. Jenže problém nastává v tom, že byt, ve kterém žijí, je příliš malý na to, aby se tam mohl nastěhovat někdo další. Kdyby se do bytu mohla opět Jana nastěhovat, byla by to pro Kateřinu obrovská záchrana a pro děti záruka šťastného dětství. A to je vše, co si Kateřina přeje.

A tak se tým z Mise nový domov rozhodl, že rodině pomůže a pustí se do rekonstrukce malého dvoupokojového bytu. Jak to celé dopadne, můžete sledovat na televizi Nova již ve středu od 20:20.

Mohlo by vás zajímat

Další články