Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Smutný pohled na Playmate Petru Paluskovou, která už neví, jak by na sebe upozornila: Takhle to dopadá, když vám upadá sláva

Péťa už neví, jak by na sebe upozornila!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 94 fotografií
Rychlokvašky. Pod tímhle názvem si každý představí tváře lidí, kteří se zúčastnili nějakých reality show v Česku. Z nuly se staly hvězdami, ale o to horší byl jejich pád. A Petra Palusková je jen dalším příkladem. Veškeré její plány na proslavení ztroskotaly, takže už nezbývá nic jiného, než natřásání skoro obnažených těl před kamerou.

Petru Paluskovou asi není třeba představovat. Její prsa zažila větší slávu než ona sama v reality show Robinsonův ostrov. Na Péťu se pěkně kouká, ale to je asi tak všechno. V soutěži se sice dostala daleko, ale to jenom proto, že ostatní soutěžící ji nebrali absolutně jako hrozbu a čekali, až už nebudou mít koho vyhodit a pak se Playmate zbavili.

Její hlášky ze soutěže mluví za vše. Téměř každý měl na ostrově s někým tajnou dohodu a když se moderátor zeptal Péti, zda nějakou má, tak pohotově odpověděla, že ano. Na otázku s kým řekla, že sama se sebou. No a v takovém duchu silikonová kráska proplouvala celou soutěží.

Po skončení reality show se jí dostalo pozornosti a ona rázem nabyla pocitu, že je vážená celebrita. Odmítala rozhovory s médii, která o ní nepsala v superlativech a chovala se jako pravá primadona.

Dokonce někoho napadl tak pošetilý nápad, že by Petra mohla mít svůj vlastní pořad. Jenomže ten se ztratil tak rychle, jak se objevil. Petra měla coby umělkyně jediný úkol. Vytvářet různé výrobky, kterými by inspirovala lidi.

Výsledek byl bohužel takový, že i dítě ze zvláštní školy by zvládlo vytvořit praktičtější a užitečnější věci. S její kariérou malířky to je podobné. Vůbec není jisté, zda se jí podařilo prodat byť jen jeden obraz.

Vnadné Petře tak selhává jeden plán za druhým a už nemá ponětí, jak by na sebe upozornila. Takže už jí nezbývá nic jiného, než se natřásat se svojí kamarádkou před kamerou a ukazovat prsa a zadek. Holt někdy i silikony a dokonalá postava jsou málo.

Související články

Další články