Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Smutný pohled na bývalou topmodelku Kate Moss: Povislý zadek, nafouknuté břicho, sešlý obličej!

Je to opravdu ona?!
+ Další 3 fotografie
Nejmíň dvě dekády byla Kate Moss (42) královnou večírků. Pařila s největšími rockovými hvězdami, lajničky kokainu dostávala na stříbrném podnose a bez láhve vodky do letadla nevlezla. Jenomže ta léta "paření" se na ní musela nějak ukázat.

Kate Moss vyrazila po rozvodu na dovolenou do Itálie a vzala s sebou svého kolouška Nikolaie von Bismarcka. Všechny šokovalo, jak bývalá kráska vypadá. O tuhle ženu že se svého času praly všechny světové magazíny?

Britská topmodelka ukázala nechutně povislý zadek, nafouknuté břicho a povolená stehna. Jasně, je jí už přes 40, odešla do modelkovského důchodu a vyděláno má i pro svoje pravnoučata. Ale přeci jenom je škoda, že na sebe tak kašle. S porovnáním s jejími vrstevnicemi, jako je Simona Krainová (43) nebo Eva Herzigová (43), je to vážně tragédie.

Neméně špatně vypadala i na party jedné módní značky. Buď ji fotografové fotili v těch nejnemožnějších okamžicích, nebo byla tak trochu sjetá.

Kate Moss je smutnou parodií na sebe samu.

Mohlo by vás zajímat

Další články