Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Kelly Family koncertují v Praze: Jak se změnila slavná rodinka? Angelo dopadl nejhůře!

Čas nezastavíš…
Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Jejich plakáty plnily bravíčka i naše dětské pokojíčky. Tahle kapela byla devadesátková nezbytnost. Kdo neznal Kelly Family, jako by nebyl. Jejich hity byly dlouhé týdny na vrcholcích hitparád a holky se hádaly, jestli je hezčí Paddy nebo Angelo. Dnes mají koncert v Praze. Jak to s kapelou vypadá?

Kelly Family byla rodinná kapela. Všechno začali jejich rodiče Daniel a Barbara Kelly. Ti cestovali po Evropě a postupně s dětmi koncertovali. Barbara porodila během kočovného života 12 dětí, 9 z nich vystupovalo v kapele The Kelly Family.

Začínali hrát na oslavách, vesnických slavnostech a malých festivalech. Postupně se vyšplhali až na vrchol a prorazili s albem Over the Hump, kterého se prodalo přes 4,5 milionu. Každý další hit byl perla a dlouhou dobu tahle rodinka ovládala hitparády. Jenomže nic netrvá věčně. V roce 2000 opustili kapelu nejstarší Kathy a John. Ti se rozhodli pro sólovou dráhu. Poté už Kelly Family nešlo udržet pohromadě a stále více členů chtělo vlastní prostor.

John začal hrát se svou manželkou Maite Itoiz a mají velký úspěch hlavně v Německu. Patricia také rozjela sólovou kariéru a vlastně celá rozvětvená rodinka zůstala u hudby. Akorát každý vykročil svým vlastním směrem.

V posledních měsících se ale všechno mění. Skupina v roce 2017 ohlásila návrat a na jaře vydala nové album We Got Love. S ním je spojeno i evropské turné. Bohužel idol Paddy a jeho sestra Barby se velkého comebacku neúčastní.

Pokud máte chuť na nostalgické vzpomínání, tak kapelu Kelly Family uvidíte v Praze právě dnes.

Související články

Další články