Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Smutný osud Zdeňky v Malých láskách: Partner jí začal být v těhotenství nevěrný

Těhotenství není pro každou maminku období zalité sluncem. O tom ví své devětatřicetiletá paní Zdeňka, kterou začal její partner podvádět již v raném stadiu těhotenství. Nyní už spolu nežijí a Zdeňka má obavy, jak bude všechno sama zvládat. Kromě chlapečka, kterého čeká, se stará ještě o dceru z předchozího vztahu.

Do plzeňské porodnice přijede maminka Zdeňka (39), kterou otec dítěte před porodem opustil. Neměla nikdy štěstí na muže, její předchozí vztah ji dohnal až k antidepresivům. „Měla jsem krutý život s partnery předtím, proto jsem byla ráda za nového. Měli jsme se rádi a pomáhal mi dokonce s malou z předchozího partnerství. A teď jsem na rozchodu i s ním. Asi mu nestačila jedna ženská,“ prozradila Zdeňka.

„A on už s vámi nežije?“ ptala se sestřička. „Už několik měsíců ne, ale za malou chodí a za malým snad taky bude,“ doplnila zkroušená maminka.

Zdeňka se k miminku nechala partnerem přesvědčit. Bohužel se o tři měsíce později dozvěděla, že je jí nevěrný. Nyní má o miminko strach, protože během těhotenství byla velmi ve stresu. „V těhotenství ženská potřebuje oporu a tu jsem neměla,“ uzavřela svůj smutný příběh maminka, rozhodnutá nyní už žít jen pro své děti.

Jak porod maminky Zdeňky dopadne, se podívejte ve středu na TV Nova ve 21:35.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy