Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Smutný osud rodičů: Nemohou své dítě ani obejmout, způsobili by mu nepředstavitel­ná muka

Kerry (43) a Michael (47) si musí dávat pozor, co nosí.
+ Další 2 fotografie

Malá Lexie-Mae se narodila s tak vzácnou nemocí kůže, že i sebemenší dotek způsobuje vznik bolestivých puchýřů a odloupávání kůže. Její rodiče, kteří se vysněného miminka dočkali až po čtyřicítce, mají s výchovou nemálo starostí, protože péče o Lexii není jen o tom, že by dítě muselo používat ty nejjemnější tkaniny.

Holčička má například obrovský problém při koupání, musí být nadopovaná morfiem, aby netrpěla bolestí, to stejné při natírání citlivé kůže. Její rodiče nesmějí nosit žádné prsteny nebo řetízky či se oblékat do hrubších látek, jakmile o Lexii-Mae jen letmo zavadí, děvče má ihned bolestivé puchýře.

Lexie má často nohy zabalené v obvazech, aby se zabránilo odření, a oblečení z nejjemnějších látek nosí pouze naruby, žádný šev se jí nesmí dotknout. V létě je samozřejmě situace nejhorší, protože teplo a slunce jsou pro Lexii přímo noční můrou.

Stav děvčete se podle lékařů může jedině zlepšit, ovšem je otázkou, jak dlouho to bude trvat a zda vůbec se to stane.

Mohlo by vás zajímat

Další články