Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Drama ve Svatbě: Smutný osud nového páru a novomanželská krize

Klára a Michal
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
reality show

Šestý díl show Svatba na první pohled přinese spoustu zvratů ve vztazích, ať už se jedná o novomanželské páry, nebo o nový pár, který experti dají dohromady na základě vědeckých poznatků. Blízcí nového páru se svatbou nesouhlasí a mají k tomu své důvody. Páry z předcházejících dílů si zase projdou náročnými zkouškami, opět nebude chybět ani další novomanželská krize.

Tentokrát mají experti show Svatba na první pohled radostnou novinku pro učitele Kláru (33) a Michala (31), které spojuje nejen jejich povolání. Oba dva jsou šťastní, že dostali šanci seznámit se s někým, kdo se k nim podle vědy opravdu hodí. Oba se svatbou, jež se má konat za sedm dní, bez zaváhání souhlasí, ovšem jejich blízcí to vidí jinak. První reakcí na obou stranách je kategorické ne.

Klára přišla o miminko, Michal se potýká s nemocí v rodině

Kláru a Michala navíc spojují i rány osudu, s nimiž se museli, a ještě stále musí vypořádat, rány, které se promítnou i do jejich případného společného života...

"O miminko jsem už jednou přišla. To bylo jedno z nejhorších období, které jsem zažila, protože mě to totálně semlelo," přiznává otevřeně ve svém medailonku hezká rusovláska Klára, bývalá vrcholová sportovkyně. "Má za sebou spoustu životních zkušeností, prošla si různými vrcholy i pády, hodně na sobě pracuje. Myslím si, že Klára je mladá žena, která ví, co chce od života, a která má svému partnerovi co nabídnout," charakterizuje Kláru vztahový kouč Petr Jan Křen.

"Mamka teď na tom zdravotně není úplně fajn. Je to vlastně psychiatrický onemocnění, duševní problém. Teď je to dohromady ještě s něčím," svěřuje se sympatický Michal, co postihlo jeho rodinu.

Těžká zkouška a novoanželská krize

Těžké zkoušky čekají i ostatní páry. Vztah Jardy a Romany je od samého začátku jako na houpačce. Z ohromné lásky skočí během několika sekund do krize, z níž hledá Jarda různé cesty ven. Tentokrát si oba sáhnou na dno kvůli Romanině ošklivému pádu, ze kterého doslova mrazí. Krizi se nevyhnou ani Andrea s Kadrim, přestože se zdálo, že u nich je vše zalito sluncem. Tak tomu je bohužel jen do chvíle, kdy Kadri otevře poměrně zásadní otázku jejich budoucnosti – kde budou žít jako manželé.

Související články

Další články