Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Smutný osud jedné z nejkrásnějších lyžařek: Zemřela pouhé tři měsíce po své svatbě!

Obrovská škoda tak mladého života.
Zdroj: Twitter.com
+ Další 2 fotografie
Hořký konec má kariéra talentované lyžařky. Matilda Rapaport, pro kterou byla její kariéra vším, nakonec přišla o život paradoxně na svahu, a to při natáčení filmu v Chile. Její rodina je naprosto zdrcena včetně jejího manžela.

Škoda dalšího mladého života. V pouhých třiceti letech se s ním rozloučila lyžařka Matilda Rapaport. Švédka zahynula během natáčení filmu na svazích v Chile. Smetla ji lavina a zůstala delší dobu pod sněhem, navíc bez kyslíku. Ač záchranáři odvedli skvělou práci, tak Matildě už pomoci nešlo. Nemohla dýchat příliš dlouhou dobu.

Největší šok to byl pro její rodinu, zejména maminku. Ta s ní do Chile odcestovala a také s ní strávila poslední okamžiky v nemocnici. Obrovský zásah to byl i pro jejího manžela Mattiase Hargina. Slavný slalomář s ní žil v Engelbergu a svatbu měli před pouhými třemi měsíci.

Švédka nyní dostává kondolence z celého světa. “Vše, co bylo bílé, se zahalilo do černa,” napsala o ní Anja Pärson, další “sněhová hvězda”. “Matilda byla náš maják, náš vzor. Celá rodina jsme na ni byli pyšní,” smutně uvedla herečka Alexandra Rapaport na adresu své neteře.

Související články

Další články