Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Smutný osud hvězdy ze Života na zámku Kateřiny Macháčkové: Roky bez partnera a nezdravý vztah s kartářkou

+ Další 4 fotografie

Smutný osud potkal představitelku profesorky Králové ze seriálu Život na zámku. Kateřina Macháčková totiž přiznala, že nežije zrovna veselý život. V pořadu 7 Pádů Honzy Dědka doslova přiznala, že partnera jí suplují sociální sítě, na kterých je závislá a jediný moment, kdy přijde do styku se sexuální tématikou jsou divadelní představení, ve kterých účinkuje. Přestože sama sebe považuje za cudnou a stydlivou, musí prý používat hodně peprné výrazy. 

Kateřinu Macháčkovou zná většina diváků jako profesorku Královou ze seriálu Život na zámku. Tehdy pro ni byly charakteristické brýle, drdol, kostýmky a přísný výraz. Po Životě na zámku měla na další role smůlu. Diváci si ji totiž příliš zafixovali v její roli přísné učitelky a nabídky na role se nehrnuly. A tak se Macháčková uchýlila k divadlu a začala vyučovat na konzervatoři.

Penis je, když si vezmu brambor a takhle ho škrábu

A právě o několika svých divadelních představeních herečka promluvila v pořadu 7 Pádů Honzy Dědka na TV Prima. V současné době hraje hned ve dvou představeních, v nichž se zevrubně probírá sexuální tematika, pro herečku je to však obrovské vystoupení z komfortní zóny. „V představení Show doktory Ruth hraju sexuální lektorku. Já sama jsem velmi cudná a stydlivá, já ty věci nerada říkám. Říkám tam třeba, že penis je, jako když si vezmu brambor a takhle ho škrábu. Nebo třeba: Kdybyste si myslel, že máte malý penis, to znamená, že se na něj díváte svrchu. Takový optický klam. Poradím vám, až budete vzrušený, postavte se před zrcadlo a uvidíte to, co vidí vaše partnerka. A taky tam je: Milujte svůj penis a řekněte Juliene, ať miluje svoji vagínu,“ udala herečka výčet replik, které jí v monodramatu musí projít ústy.

Za muže si však našla náhradu. Facebook. „Víte co, já žiju sama a Facebook je můj přítel. Někdy hodně častý, dávala jsem si proto i abstinenční pauzy. Můj život sice není úplně veselý, ale odehrává se v groteskovitých situacích. Mám potřebu přátele pobavit, to se mi občas podaří,“ vysvětlila Honzovi Dědkovi příčinu svých vtipných statusů na sociální síti.

Propadla jsem kartářkám

Závislá byla ale nejen na Facebooku, ale i na kartách. „Jeden čas jsem docela propadla kartářkám. Hodně moc. Závislačka. Byl to s některými zvláštní vztah. Jedna mi třeba volala, jestli večer nepřijdu. Neměla jsem to v plánu, bylo mi dobře, byla jsem v pohodě, měla jsem hezký den, ale ona mi řekla, že si myslí, že ji budu potřebovat. Pak půl roku život někde, nechci říct kde,“ přiznala Macháčková. Pořad 7 Pádů Honzy Dědka můžete sledovat dnes ve 21.35 na Primě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy