Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Smutný návrat ze Survivoru: Pepa Kůrka se na přivítání od těhotné snoubenky těšil marně

+ Dalších 7 fotografií

Josef Kůrka je stejně jako všichni ostatní soutěžící letošní série Survivor 2023 již zpátky v teple svého domova. Pepa se vrátil do zbrusu nového hnízdečka lásky, které mezitím, co bojoval na ostrově, vybudovala těhotná snoubenka Angie Mangombe. Ani přesto ale nezažil zrovna dvakrát příjemný návrat do Česka. Proč ho na letišti nepřivítala jeho drahá polovička? O tom se Josef a Angie rozpovídali v pořadu Extra Host. 

Survivor 2023 je u konce! Alespoň pro účastníky, kteří už jsou zpět v pohodlí svých domovů, přičemž v televizi reality show ještě nějakou dobu poběží. A jedním ze soutěžících je i Josef Kůrka, který bojoval za kmen Hrdinů. Ten na ostrově prožíval vůbec ty nejemotivnější okamžiky ze všech.

V průběhu mu nejdříve přišel dopis odhalující pohlaví miminka, které čeká se svou snoubenkou Angie Mangombe. Pepa neskrýval své nadšení, došlo i na slzy radosti a jednalo se o jeden z nejvýraznějších momentů letošní série Survivor. Radostnou zprávu ale náhle vystřídala bolest. Pepa dostal zdrcující telefonát o úmrtí milovaného dědečka, se kterým vyrůstal.

Další rána po návratu do Česka

A příjemný pro Pepu nebyl ani návrat domů. Ačkoli na ostatní soutěžící na letišti čekaly jejich milované polovičky, Pepa se přivítání od své snoubenky nedočkal. O tom se rozpovídal společně s přítelkyní Angie v pořadu Extra Host, jak si můžete přehrát v náhledovém videu. „Upřímně? Se mnou šily trošku hormony, takže jsem Pepu nebyla vyzvednout na letišti. Zrovna jsem ještě přijížděla z Německa od kamarádky a nevychytala jsem čas,“ prozradila těhotná kráska, která je již v 7. měsíci.

Z návratu byly hrdličky nervózní

„Asi jsem potřebovala i čas to nějakým způsobem zpracovat. To následné vítání bylo ale skvělé,“ dodala. Ačkoli byl Pepa zjevně lehce zklamaný, nakonec usoudil, že to byla lepší varianta. „Když se blížil ten návrat, byl jsem z toho nervózní. Jsem nakonec rád, že když jsem přiletěl, mohl jsem si lehnout a to přivítání proběhlo až další den,“ uzavřel Pepa.

Dvojice si nyní tři měsíce strávené bez sebe náramně vynahrazuje. Už za dva měsíce se hrdličky budou těšit z příchodu malého synka Raphaela, přičemž nyní jsou tak na pořadu dne i pořádné přípravy na příchod miminka. Pepa a Angie se nyní rozhodně nenudí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy