Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Smutný konec Víti Starého z Mandrage, který bojuje s démony: Odsoudili ho

Smutný konec Víti Starého z Mandrage, který bojuje s démony: Odsoudili ho
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Osud slavného zpěváka Vítka Starého z kapely Mandrage, která nedávno pozastavila hudební činnost, má dohru. Démoni frontmana kapely zničili nejen jeho kariéru, ale fungování do té doby úspěšné a prosperující kapely. Někteří členové si tak finančně hodně pohoršili, což vzbudilo řadu emocí. A všichni do jednoho Vítka odsoudili.

"Má útrum u nich, už ho k sobě nikdy nepustí, vlastně ho lidsky odsoudili, protože jeho užívání drog zkomplikovalo život lidem, kteří v projekt Mandrage věřili a dali do něj kus sebe," řekl eXtra člověk blízký kapele.

Oslovili jsme známého kulturistu Filipa Grznára, který je rodák z Plzně a zároveň blízkým kamarádem členů kapely, zda bývalí členové kapely Starého skutečně odsoudili. "Je to pravda. Neskutečně jsou na něj všichni naštvaní. A nikdo s nim nechce mít nic společného, co udělal, je pro ně naprosto neodpustitelné. Měl několik možností, jak se na drogy vykašlat a svůj boj prohrál," řekl nám Grznár s tím, že po Starém se v Plzni slehla zem. "Nikdo o něm nic neví, podle mě v tom pořád jede," dodal.

Každá droga nejdříve člověku dává, ale pak si mnohonásobně bere zpět. Pervitin i alkohol zničily už mnoho životů, změnily mnoho tváří i osudů. V zákulisí hudební branže se už ví, že Starý začal své psychické propady řešit drogami, na kterých "ujížděl" už řadu měsíců.

Skupina Mandrage měla na začátku února vyrazit na turné Dlouhej únor, ale na počátku ledna se celé turné rozplynulo, když ho kapela zrušila kvůli Vítovi Starému, který se nedokázal vzchopit ani pro poslední "šňůru". Naposledy kapela na svůj oficiální profil na Facebooku umístila obrázek, na němž je nápis "Děkujeme".

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy