Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Smutný konec pejska Kateřiny Brožové: Veterina, která přivodila jeho smrt, vydala vyjádření

Kateřina Brožová přišla o pejska.
Zdroj: KolážeXtra.cz/Profimedia/se souhlasem K. Brožové
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Vyjádření

Kateřina Brožová (55) tragicky přišla o pejska Jordyho a z jeho úmrtí je naprosto zdrcená. Zatímco si užívala exotickou dovolenou na Maledivách, její devítiletý rhodéský ridgeback utekl během venčení z kliniky Jaggy, kam ho herečka umístila v domnění, že bude v nejlepších rukách. K celé nešťastné události se nyní vyjádřila i sama veterina na sociálních sítích.

Kateřina Brožová je v šoku a zcela zdrcená. Před exotickou dovolenou na Maledivách dala svého pejska Jordyho do péče veterinární kliniky Jaggy v pražských Řepích v domnění, že o něj bude precizně postaráno. Jenže ze strany jedné veterinární sestry došlo k pochybení a Jordy v noci na 10. ledna utekl.


Další den přišla zdrcující zpráva - Jordy zemřel, srazil ho vlak. Brožová se z dovolené okamžitě vrátila zpět do Česka a z úmrtí svého čtyřnohého mazlíčka je pochopitelně naprosto zoufalá. „Jsem zpět a je mi strašně. Budu to chtít s klinikou řešit, ale mému milovanému Jordymu už to život nevrátí,“ řekla zničená Kateřina redakci eXtra.cz. Jordy měl delší dobu zdravotní problémy, konkrétně s jícnem a ochablým svalstvem, i z toho důvodu ho na veterinu umístila. Na klinice měla i svého druhého pejska, jezevčíka Willyho, který je v pořádku.

Vyjádření kliniky

Klinika se k celé záležitosti rozhodla vyjádřit na svých sociálních sítích. Smutná událost, která se stala v noci na 10. ledna, kdy při venčení utekl z naší kliniky pes, který byl následně sražen vlakem, nás nesmírně mrzí. Vše vzniklo tak, že veterinární sestra, která vykonávala noční službu, chtěla velkým psům dopřát více pohybu, a tak je převáděla do většího výběhu. Během několikametrové nechráněné trasy mezi výběhy se jí jeden ze psů vytrhl, utekl a bohužel se ho již nepodařilo chytit. Velmi litujeme celé události, která nebyla systémovým pochybením, ale šlo o osobní selhání naší pracovnice, která miluje zvířata a chtěla psům při dlouhém pobytu u nás dopřát více pohybu ve větším kotci. Již jsme připravili a přijali sérii opatření, aby se podobný případ v budoucnu neopakoval,“ uvedl ředitel kliniky Vetino Jaggy Vojtěch Novák.

Majitelce psa jsme se hluboce omluvili, vyjádřili naši lítost a deklarovali připravenost hradit náklady, které jí naším pochybením vznikly,“ dodal Novák. Na Instagramu Kateřiny Brožové se nicméně objevuje v komentářích, že to zdaleka není poprvé, co takto svěřené zvíře z kliniky uteklo.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy