Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Smutný konec pátrání: Ztraceného polského milionáře našli mrtvého na dně jezera

+ Další 3 fotografie
Tragédie
Tragicky dopadlo pátrání po polském milionáři Piotru Woźniakovi-Starakovi, který byl pohřešován od neděle poté, co vypadl z motorového člunu na jezeře Kisajno. Polští záchranáři nalezli na dně jezera tělo, které nejspíše patří právě jemu.

Od nedělního rána pátrali polští záchranáři po Piotru Woźniakovi-Starakovi. Filmový producent a jeden z nejbohatších Poláků vypadl kolem čtvrté hodiny ranní z motorového člunu. Byl na výletě s neznámou sedmadvacetiletou ženou. Plavili se po jezeře Kisajno, když v tom nezvládli zatáčku a oba spadli do jezera. Ženě se podařilo doplavat na břeh, kde ji objevila policie.

Oznámila jim, že postrádá společníka, který byl na člunu společně s ní. Ihned začalo pátrání, které bohužel skončilo tragicky. Polští záchranáři nalezli tělo na dně jezera. „Nejhorší obavy se vyplnily. Vše napovídá tomu, že nalezené tělo patří právě ztracenému Piotru Woźniakovi-Starakovi,“ informoval na twitterovém účtu mluvčí polského ministerstva vnitra Jarosław Zieliński.

Mohlo by vás zajímat

Další články