Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dívku našli zavražděnou: Nina je po smrti, vzkázala její zdrcená sestra Anička

Zdroj: Facebook
tragédie
Od soboty hledaná Nina (†24) je po smrti. Potvrdila to na sociálních sítích její zdrcená sestra, která veřejnost ještě před pár dny žádala, aby pomohli s pátráním. Takovému smutnému konci nahrává i fakt, že Ninina i Janova tvář zmizela z policejní pátrací databáze. Vyšetřovatelé na pražské Hvězdě nalezli tělo a byla nařízena soudní pitva. Je to místo, kde se Nina před zmizením zdržovala. Policie nakonec potvrdila, že nalezená těla patří pohřešovaným.

„Moc si ceníme vaší pomoci. Nina by byla z celého srdce dojatá a určitě tam někde nad náma i je,“ poděkovala Ninina sestra Anna všem, kteří se zapojili do pátrání. Dodala, že si celá rodina váží každé pomoci a přijdou možná chvíle, kdy ji budou potřebovat, ale teď potřebují klid a čas.

„V průběhu včerejšího večera byla potvrzena totožnost nalezené osoby v Oboře Hvězda. V tuto chvíli mohu potvrdit, že se jedná o čtyřiadvace­tiletou pohřešovanou ženu, která zemřela násilnou smrtí. Dále mohu potvrdit, že byla v průběhu včerejšího dne ověřena totožnost muže, který v průběhu pátečního dne spáchal sebevraždu. Jedná se o čtyřiatřice­tiletého pohřešovaného muže,“ vylíčila mluvčí policie Eva Kropáčová.

„V současné chvíli kriminalisté nevylučují úzkou souvislost mezi oběma případy. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z násilného trestného činu a na případu stále velmi intenzivně pracují. S ohledem na právě probíhající vyšetřování a všechny pozůstalé nebudeme nyní poskytovat žádné bližší informace,“ dodala.

Skupina Hledáme Ninu a Jana, která vznikla právě kvůli jejich zmizení, stihla během jediné noci zaniknout. Kromě sestry se i tam potvrdilo, že je pohřešovaná žena po smrti. „Ninu už našli. Přestaňte hledat, běžte domů a řekněte svým blízkým, jak moc je máte rádi. My už to s Ninou udělat nemůžeme,“ napsal správce skupiny, jak uvádí TN.cz.

Pražští kriminalisté pátrali po dvojici už od soboty. V pondělí odpoledne se přesunuli do obory Hvězda, kde se měla Nina před zmizením chvíli zdržet. Právě tam policisté nalezli mrtvé tělo. „V průběhu včerejšího večera byla potvrzena totožnost nalezené osoby v Oboře Hvězda. V tuto chvíli můžeme potvrdit, že se jedná o čtyřiadvace­tiletou pohřešovanou ženu, která zemřela násilnou smrtí,“ uvedla policie v úterý na Twitteru.

Objevily se spekulace, že Ninu zavraždil Jan, načež měl pohřešovaný muž skočit v pátek večer pod metro na Vltavské. I v tomto případě policie nařídila pitvu.

Související články

Další články