Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Smutný konec pátrání: Našli třetího mladíka (†21), chtěl pomoci kamarádovi, sám se utopil

Smutný konec pátrání: Našli třetího mladíka (†21), chtěl pomoci kamarádovi, sám se utopil
Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje
+ Dalších 8 fotografií
Třetí oběť
Smutného konce se dočkala tragická nehoda na řece Ostravici na Frýdecko-Místecku. Dva mladíci se snažili zachránit tonoucího kamaráda, sami na to doplatili. Jeden mladík nehodu na místě nepřežil, druhý zemřel v sanitce. Nyní policie objevila třetí tělo.

Už jej nešlo zachránit

Při hrůzné tragédii na řece Ostravici zahynuli tři mladí muži ve věku 21 a 24 let. V pátek odpoledne se utopili ve Frýdlantu nad Ostravicí na Frýdecko-Místecku.. Nejstarší z mladíků se šel koupat do jezu, přitom se ale začal topit. Na pomoc se mu vydali dva kamarádi, kteří za ním skočili do vody. Pomoci mu se jim ale už nepodařilo a sami bohužel zahynuli. Tragédie se stala u splavu v části Frýdlantu nad Ostravicí nazvané Kamenec.

Lékaři konstatovali smrt

První mladík zemřel na místě. Na nedaleký ostrůvek se jej podařilo vytáhnout jeho kamarádům, ti se mu pokoušeli dát umělé dýchání a podat první pomoc. Bylo ale už pozdě a lékařům nezbylo, než konstatovat smrt. Mladý muž bohužel utonul.

Druhého mladíka policie z vody vylovila, muž ale svým zraněním podlehl už v sanitce. Po třetí oběti hrůzné tragédie se doteď pátralo. Hrůzná zpráva na sebe ale nenechala dlouho čekat. Před polednem policisté našli mladíkovo bezvládné tělo. Po třetí oběti tragické nehody pátraly jak muži zákona, tak hasiči. Během pátrání byly využity vrtulníky, pátrali potápěči. K tonutí došlo v blízkosti autokempu ve Frýdlantu nad Ostravicí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy