Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Tříletá holčička zmizela z narozeninové oslavy, její tělíčko našli v popelnici

Tříletá holčička zmizela z narozeninové oslavy, její tělíčko našli v popelnici
Zdroj: extra.cz
+ Další 4 fotografie
smutný konec
Po teprve tříleté Kamille McKinney pátrali policisté a obyvatelé Alabamy více než týden, kriminalisté nyní oznámili, že pátrání má smutný konec. Tělíčko malé holčičky bylo nalezeno v popelnici, která mířila do drtičky odpadů. Policie vysledovala, z jaké části města byl odpad do tohoto kontejneru svezen, a na základě toho a dalších důkazů obvinila z vraždy děvčátka dva lidi.

Po malé Kamille McKinney pátrala policie, obyvatelé Alabamy a její snímek oběhl americká média. Holčička byla nezvěstná více než týden a předpokládalo se, že je ve strašlivém nebezpečí. Ty nejhorší předpovědi se bohužel vyplnily a dívenka byla nalezena mrtvá v popelnici.

Kamille zmizela ze zahradní oslavy narozenin, jako by se po ní slehla zem. Policie z vraždy obvinila Patricka Devonea Stallwortha a jeho přítelkyni Dericku Irishu Brown. Ti podle policistů zkrátka na ulici viděli malou holčičku bez dozoru a rozhodli se si ji vzít. Stallworth měl už v minulosti problémy se zákonem, a to kvůli dětské pornografii.

Kriminalisté vypověděli, že k případu aktuálně více informací sdělovat nebudou. Rodiče dívenky dle vrchního kriminalisty prožívají nepředstavitelnou bolest a potřebují se se ztrátou své dcerky vyrovnat. Upřímnou soustrast jim vyjádřil i alabamský guvernér, podle kterého smrt malé Kamille zasáhla celý stát.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy