Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Smutný Karlos Vémola vzkazuje z nemocnice: Nejhorší obavy se naplnily...

MMA zápasník Karlos Vémola má za sebou první operaci.
Zdroj: Se svolením K. Vémoly
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
zpověď

MMA zápasník Karlos Vémola (36) oznámil, že se kvůli jeho zdravotním problémům a rizikovému těhotenství půvabné snoubenky Lely Ceterové (31) odkládá plánovaná velkolepá veselka na příští rok. Nyní je Vémola po první operaci a vzkazuje, že se potvrdilo to, v co tajně doufal, že se nepotvrdí.

MMA zápasník Karlos Vémola a jeho těhotná snoubenka Lela Ceterová měli na 28. července naplánovanou velkolepou svatbu, která se však nakonec musela kvůli zdraví odložit na příští rok.

Tajné obavy se naplnily

Po probuzení z narkózy nahrál svým sledujícím vzkaz. "Operace dopadla dobře, ale bohužel se potvrdilo to, v co jsem tajně doufal, že se nepotvrdí. V ruce jsem si urval sakumprásk všechno, co šlo. Zoperovat najednou to nešlo, bude to ještě spousta práce," uvedl.

Karlose nyní čeká série operací a o svém zdravotním stavu i odložené veselce se rozpovídal v dalším příspěvku, kde zároveň poděkoval fanouškům za podporu. "V posledních několika dnech se toho událo hodně a bohužel nic moc pozitivního… Já se sádrou na jedný ruce a s "kabelkou" v druhý ruce bych se těžko vešel i do saka. Lela má rizikové těhotenství, takže bychom si veselku neužili podle našich představ, a tak jsme se rozhodli svatbu přesunout na příští rok.

Budu moc rád, když tohle všichni vezmete na vědomí a odpustíte si zbytečný hate na mou budoucí manželku, pro kterou je tahle situace už tak dost stresující. Já v nemocnici po jedný operaci, další operace přede mnou, a ona doma s Lilinkou na rizikovým těhotenství by měla být v maximálním klidu a pohodě, tak na to zkuste myslet, než byste chtěli psát zase nějaký zbytečný komentáře. Každopádně všem ostatním, co nám píšou pozitivní zprávy, a že jich není málo, moc děkujeme," dodal Karlos z nemocničního lůžka.


Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy