Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Smutný a pohublý Michael Douglas vyděsil fanoušky: Vrátila se mu nemoc?

+ Dalších 7 fotografií
choroba
Michael Douglas (74) a jeho žena Catherine Zeta Jones (49) se po delší době ukázali na veřejnosti, když si společně vyrazili na 60. narozeniny přítele Lawrence Strolla. Oblíbeného herce zachytili fotografové a fanoušci začali okamžitě spekulovat, zda se Michaelovi nevrátila zákeřná nemoc.

Michael Douglas sice nepatří už mezi nejmladší, ale přesto si stále drží pověst okouzlujícího elegána. Pravdou je, že to je ale s jeho vzhledem v poslední době jako na houpačce. V jednu chvíli se objeví na veřejnosti a všichni žasnou nad tím, jak v čtyřiasedmdesáti letech vypadá.

Nyní ale jeho vzhled vzbudil mezi lidmi velké rozpaky. Slavný herec působil strhaně a velmi smutně. Okamžitě se vyrojily spekulace, zda se Michaelovi nevrátila zákeřná rakovina, kterou před dvěma lety zdárně porazil.

Jeho žena Catherine Zeta Jones byla téměř v padesáti letech naprosto nepřehlédnutelná. Jde vidět, že herečka umí stárnout s grácií a na svůj věk absolutně nevypadá. Tak snad měl Michael jen špatný den a není zase nemocný. Lidé na sociálních sítích mu přejí hlavně hodně zdraví.

Mohlo by vás zajímat

Další články