Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Smutnou prohru Krejčíkové střídá radost: Se Siniakovou postoupily do semifinále

České tenistky Krejčíková a Siniaková získaly zlato.
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Australian Open

České tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková zazářily a postoupily do semifinále čtyřhry. Ve čtvrtfinále porazily americko-australský pár Caroline Dolehide a Storm Sanders, jak informoval web Sport.

Českým tenistkám Barboře Krejčíkové a Kateřině Siniakové se povedl skvělý zápas. Ve čtyřhře, kterou hrály v australském Melbourne, se jim povedlo porazit americko-australský tým, a to 6:2 a 7:6. České tenistky si tak zajistily postup do semifinále Australian Open.

„Byl to další velmi obtížný zápas. V prvním setu jsme proměňovaly šance, ve druhém to bylo vyrovnané a jsem ráda, jak jsme to zvládly. Těším se na semifinále,“ zářila po zápase Krejčíková, jak informoval web Sport.

Smutek střídá radost

Barbora Krejčíková má tak znovu důvod k radosti. Úterní zápas proti Američance Madison Keys se jí totiž zrovna nevydařil a ona nepostoupila do semifinále. „Něco mě trápilo a necítila jsem se dobře,“ přiznala Krejčíková po zápase. „Bylo to vedro v kombinaci s nějakými fyzickými problémy, ale nechci o tom moc mluvit, protože nechci brát Madison vítězství,“ dodala. 

Související články

Další články

Nejnovější kauzy