Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Smutní fanoušci s dojetím hladili černobílou fotku! Poslední rozloučení s Lubou Skořepovou (†93) proběhlo na chodbě

Pro mnohé fanoušky herecké legendy to byl nejsmutnější okamžik za hodně
dlouhou dobu…
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
V Národním divadle v úterý proběhlo poslední rozloučení s legendární herečkou Lubou Skořepovou (†93). Veřejnost se přišla rozloučit v hojném počtu. Vedení divadla ale připravilo nehezké překvapení.

Na mnoha tvářích bylo vidět, že rozloučení s legendární herečkou je velmi emotivní. Do tváří se lidem draly slzy, když s hlubokou úctou hladili černobílou fotku, kterou vedení Národního divadla nechalo umístit na místní chodbě.

Opravdu se nenašel důstojnější prostor? Loučit se takto na chodbě? To není zcela standardní postup.

„Ona se svým rozloučením vždycky koketovala. Vždycky říkala, že pokud ji v Národním divadle naštvou, nedovolí jim, aby jí tam udělali rozloučení. Myslím, že by jí to nevadilo, ona byla prosté děvče, žádný snob,“ uvedla pro Blesk.cz spisovatelka Marie Formáčková. Ta se domnívá, že by Skořepová rozloučení na chodbě přijala s humorem, který jí byl tolik vlastní.

Smuteční řeč za Lubu Skořepovou pronesl ředitel Národního divadla Jan Burian. Emotivní vzpomínku si přichystala také Taťjana Medvecká.

Luba Skořepová zemřela 23. prosince 2016 v léčebně.

Související články

Další články