Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Smutné zprávy o herečce z Ulice: Hana Maciuchová má rakovinu!

Hana Maciuchová bude muset pořádně zabojovat.
Zdroj: Profimedia
Většina diváků ji zná hlavně z nekonečného seriálu Ulice. Ti, co ji chtějí vidět na vlastní oči, se na herečku Hanu Maciuchovou přijeli podívat do Divadla na Vinohradech. Teď musela kvůli zdraví skončit jak před kamerou, tak na divadelních prknech. Podle informací Blesku ji čeká náročná léčba rakoviny.

„Kvůli zdravotním důvodům musím přerušit divadelní sezonu,“ odpověděla herečka Blesku na dotaz, zda bojuje s onkologickým onemocněním. Více už svůj zdravotní stav nepopisovala.

"Hanku čeká první chemoterapie. Bojí se, ale je připravená s nemocí bojovat,“ potvrdila Blesku její kolegyně z Divadla na Vinohradech.

V divadle tak končí ve dvou hrách a logicky nenastoupí ani do třetí připravované, kde už měla svou roli jistou. Ze zdravotních důvodů přestala hrát Hana Maciuchová v seriálu Ulice. A to už je opravdu vážné, protože díky roli učitelky Miriam si přišla na pořádný balík. Taková stálá role je pro herce zázrakem.

Zdraví je samozřejmě přednější a herečka se musí šetřit. Zvlášť když co nevidět nastoupí na léčení. Snad tohle neznamená konec její herecké kariéry!

Související články

Další články