Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Smutné vzkazy pro zesnulého fotbalistu Kadlece (†20): Byl jsi skvělý kluk, vzpomínají blízcí

Zdroj: extra.cz
+ Další 2 fotografie
tragédie
Čtvrteční tragická autonehoda, která se odehrála u obce Strunkovice nad Blanicí, si vyžádala život talentovaného fotbalisty Rostislava Kadlece (†20). Policisté jeho smrt přičítají nepřiměřené rychlosti, jakou se po silnici ve své škodovce řítil. O smutné zprávě na svých facebookových stránkách informoval klub SK Dynamo České Budějovice, kde Kadlec působil do doby, než se rozhodl zkusit štěstí v Rakousku. Osud však rozhodl jinak a známí nyní fotbalistovi posílají do nebe vzkazy plné smutku.

Na jihu Čech ve čtvrtek tragicky zahynul bývalý fotbalista Dynama České Budějovice, teprve dvacetiletý Rostislav Kadlec. Děsivou nehodu, jejímž následkům talentovaný fotbalista podlehl, přičítá policie nepřiměřené rychlosti, kterou jel. "Z dopravní nehody je důvodně podezřelý 20letý řidič osobního vozidla Škoda Octavia, který dostal vlivem nepřiměřené rychlosti po projetí levotočivé zatáčky s vozidlem smyk, přejel na pravou krajnici a následně do protisměru, kde v tu chvíli projížděl řidič dodávky Ford Transit. Při dopravní nehodě bohužel mladý řidič vozidla Octavia utrpěl fatální zranění, kterým na místě nehody podlehl," uvedla mluvčí jihočeské policie Martina Joklová.

Na mladičkého fotbalistu nyní vzpomínají nejen fanoušci, ale i známí, kteří mu na Facebooku posílají smutné vzkazy. "Rosti, byl jsi bezva kluk a kamarád, budeme na tebe s láskou vzpomínat," napsala kamarádka a fanynka Jana. "Rosťa byl férový kluk, výborný fotbalista který to měl v hlavě srovnané. Spolupráce s ním byla bez problémů, věřil jsem, že jeho fotbalová kariéra bude dál stoupat," uvedl bývalý trenér Jiří Vlček. "Byl jsi skvělý kluk se srdcem na správném místě. Odpočívej v pokoji, Rosti," napsala fotbalistova známá Ivana.

Vzkazů do nebe od těch, kteří tragické zprávě stále ještě nemohou uvěřit, jsou plné sociální sítě. Smutná zpráva zasáhla fotbalové fanoušky z celého Česka, kteří v tak těžkých chvílích ignorují i osoby, které na adresu Kadlece píší velmi nepěkné komentáře. V jejich vzpomínkách totiž Rosťa vždy zůstane skvělým klukem, jakým dle jejich vzkazů byl.

Související články

Další články