Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Smutné výročí narozenin Věry Špinarové (†65): Rodinné prokletí i žal syna kvůli ztrátě rodičů!

Zdroj: facebook
+ Dalších 13 fotografií
TRAGÉDIE BRATRA
Den před Štědrým dnem by se fenomenální česká zpěvačka Věra Špinarová dožila sedmašedesátin. A i když si na její narozeniny syn Adam Pavlík samozřejmě vzpomene, všechno to přebíjí událost 37 let stará, kvůli níž rodina ani nejkrásnější svátky v roce moc neslaví.

„Už vždycky to bude bolestné datum. O Vánocích budeme na chalupě, kde maminka bydlela, takže bude pořád s námi. A jestli jí zapálíme v neděli svíčku? Tu máme pořád, nejen na výročí. Kdykoli na chalupě jsme, zapalujeme ji za mámu i za tátu,“ řekl eXtra.cz Pavlík.

Ten loni 26. března nejdříve přišel o mámu, za necelých pět měsíců (konkrétně 12. srpna) pak odešel i jeho otec Ivo Pavlík (†84).

„Máma narozeniny vůbec neslavila a Vánoce taky moc ne. Takže je neprožíváme ani my. Jako rodina se sejdeme, ale protože ani mamka na svátky moc nebyla, bereme to stejně. Souvisí to se smrtí jejího bráchy. Vánoce měla spojené se smutnou událostí, a proto je taky nijak neprožívala,“ dodal Adam Pavlík.

Osmadvacetiletý Lubomír Špinar zemřel 24. prosince 1980, interpretka legendárního hitu Jednoho dne se vrátíš se z jeho smrti nikdy nevzpamatovala. Mladíka tehdy kdosi patrně umlátil, viník se ale nikdy nenašel.

Související články

Další články