Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Smutné výročí narozenin Věry Špinarové (†65): Rodinné prokletí i žal syna kvůli ztrátě rodičů!

Smutné výročí narozenin Věry Špinarové (†65): Rodinné prokletí i žal syna kvůli ztrátě rodičů!
Zdroj: facebook
+ Dalších 12 fotografií
TRAGÉDIE BRATRA
Den před Štědrým dnem by se fenomenální česká zpěvačka Věra Špinarová dožila sedmašedesátin. A i když si na její narozeniny syn Adam Pavlík samozřejmě vzpomene, všechno to přebíjí událost 37 let stará, kvůli níž rodina ani nejkrásnější svátky v roce moc neslaví.

„Už vždycky to bude bolestné datum. O Vánocích budeme na chalupě, kde maminka bydlela, takže bude pořád s námi. A jestli jí zapálíme v neděli svíčku? Tu máme pořád, nejen na výročí. Kdykoli na chalupě jsme, zapalujeme ji za mámu i za tátu,“ řekl eXtra.cz Pavlík.

Ten loni 26. března nejdříve přišel o mámu, za necelých pět měsíců (konkrétně 12. srpna) pak odešel i jeho otec Ivo Pavlík (†84)

„Máma narozeniny vůbec neslavila a Vánoce taky moc ne. Takže je neprožíváme ani my. Jako rodina se sejdeme, ale protože ani mamka na svátky moc nebyla, bereme to stejně. Souvisí to se smrtí jejího bráchy. Vánoce měla spojené se smutnou událostí, a proto je taky nijak neprožívala,“ dodal Adam Pavlík

Osmadvacetiletý Lubomír Špinar zemřel 24. prosince 1980, interpretka legendárního hitu Jednoho dne se vrátíš se z jeho smrti nikdy nevzpamatovala. Mladíka tehdy kdosi patrně umlátil, viník se ale nikdy nenašel.

Související články

Další články