Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Smutné výročí herce, kterého sežrala rakovina: Patrick Swayze byl před smrtí bezbranný a zažíval peklo

+ Dalších 7 fotografií
smutné výročí
Přesně před deseti lety v sedmapadesáti letech zemřel na zákeřnou rakovinu herec a idol žen Patrick Swayze. Herec se nesmazatelně zapsal do podvědomí diváků svojí roli v kultovním filmu Hříšný tanec. Na sklonu života ale zažíval doslova peklo. Objevily se dokonce informace, že ho jeho manželka Lisa Niemi (63) měla týrat.

Patrick Swayze se proslavil v kultovním filmu Hříšný tanec. Od té doby jej milovaly ženy po celém světě. Byl ženatý se spisovatelkou a tanečnicí Lisou Niemi. Zatímco dokud byl mladý, jeho sláva rostla, jakmile ale onemocněl, začala ho rakovina vysávat.

Půvabný herec, kterého měly na plakátech miliony žen po celém světě, kvůli nemoci hrozně zhubl. Pomalu ho začaly opouštět síly a on nebyl schopen se sám o sebe postarat. Lisa ho prý začala týrat. Měla mu zakazovat chodit ven a zvát si domů návštěvy, nesměla za ním prý ani vlastní matka. Dokonce ho měla i mlátit.

„Bila ho a mnohokrát po jejich hádkách zůstaly zničené hotelové pokoje, auta i jejich dům. Bila ho, i když byl nemocný. Byl bezbranný, ale i kdyby byl zdravý, nikdy by na ni nevztáhl ruku," řekl tenkrát zdroj blízký herci.

„Lisa zdrhla, byla pryč několik hodin. Nikdo nevěděl, kde je a co dělá. Vykašlala se na něj. Kdyby ho v té době přišel navštívit bratr Donnie, našel by ho ležet ve výkalech a moči," dodal zdroj.

Mohlo by vás zajímat

Další články