Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Smutné výročí: 10 vět, které by Iveta Bartošová řekla, kdyby byla ještě naživu

Nebohá Iveta se naštěstí nedožila toho, jak jí sodovka podrazila nohy.
+ Dalších 5 fotografií
Některé věci se nikdy nedají vrátit zpátky. Nikdo nezvládne oživit Ivetu Bartošovou (†48), která by osmého dubna oslavila dvaapadesátiny a jejíž výročí smrti si budeme připomínat na konci měsíce. Co by ale říkala českému šoubyznysu a svému okolí, kdyby dnes byla stále mezi námi? Redakce eXtra.cz popustila uzdu fantazii a přináší vám deset největších špeků, které by asi tak mohla zesnulá zpěvačka vypustit!

1) JE ZE MĚ RYCHTÁŘOVÁ! Kdyby se Ivetinu (†48) manželovi Josefu Rychtářovi (59) povedlo ji po dubnu 2014 dostat zase do hogo fogo kondice a vrátila by se ke zpívání, vděčnost by mu dávala najevo vším možným. I příjmením!

2) ZASE MĚ UNESL MACURA! Na jaře 2015 by měla manželovy péče dost a opět by požádala o záchranu od Zdeňka Macury (43). To je týpek, který by jejím prosbám opět podlehl, i když ho už jednou využila a když si vše rozmyslela, raději ho před Josefem označila za únosce. Jenže Zdeněk má záchranu žen jako náplň života, a tak by neváhal ani vteřinu!

3) TOHO PÁNA Z ŘÍČAN MI UŽ NIKDY NEPŘIPOMÍNEJTE! O rok později by se opět dožadovala pomoci, tentokrát od přátel. Nechala by se odvést z uhříněveské vily a až by Josefa soudně vystěhovala, vrátila by se zpět domů. Manželství by bylo za pár měsíců rozvedeno.

4) JSEM ZAMILOVANÁ JAKO NIKDY! Asi tři týdny po vykopnutí Rychtáře by se zabouchla do svého zachránce, majitele pěti cirkusů V. K. Za rok by už miláčkem nebyl a dočetl by se o sobě zajímavé věci. Následoval by asi falešný britský lord, nebo fejkový velitel maďarského husarského oddílu.

5) MÁM NOVÝ TÝM, ZAČÍNÁM ZNOVU MAKAT! Iveta měnila lidi, kteří se o ni starali, jako ponožky. Jejím novým dvorním skladatelem by se stal Marcel Zmožek a textařkou Anička Dajdou.

6) POMEJE MI DOTEĎ NEVRÁTIL SKŘÍNĚ A NÁDOBÍ! Tak by v současnosti odpovídala na otázky, co říká na třetí rozvod svého bývalého manžela Jiřího Pomejeho (53). Právě z krádeže skříní a nádobí ho po konci jejich vztahu obvinila.

7) LÉTO JE JENOM MÝ, NÁTÁLKO! Moc by se jí asi nelíbilo, že se Natálie Grossová snažila přezpívat její hitovku.

8) MÁM RÁDA VŠECHNY LIDIČKY, I TY Z ORTELU! Tak by nejspíš reagovala na dotaz, co říká na úspěch extrémně kontroverzní kapely v Českém slavíku. Veřejně totiž vystupovala jako naprosto nekonfliktní a všeobjímající umělkyně.

9) NIKDY JSEM NEMĚLA PROBLÉM S ALKOHOLEM To ostatně zpěvačka tvrdila opakovaně i za svého života. Bez ohledu na to, co bylo všeobecně známo.

10) ARTUR MI DĚLÁ JENOM RADOST! Jako hrdá mamina by chodila na všechny synátorovy koncerty a syna by pyšně vedla i k oltáři na jeho svatbě!

Mohlo by vás zajímat

Další články