Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Smutné video: Sbohem, Ozzy! Tady bylo roztomilé policejní štěňátko ještě naživu

+ Dalších 6 fotografií
V úterý ráno obletěla média smutná zpráva o smrti policejního hafana Ozyyho. Štěně německého ovčáka se v pondělí zadusilo jídlem a ani přivolaný veterinář mu nemohl pomoci. Lidé na sociálních sítí vyjadřují smutek, který je smrtí pejska hluboce zasáhl. Většina lidí totiž Ozzyho znala ze Snídaně s Novou, kde se několikrát objevil. Přinášíme vám dojemné video plné vzpomínek na pejska, kterého milovalo celé Česko.

Ozzy měl před sebou velkou budoucnost. Měl se stát velkým policejním psem. Na starost si ho vzal policista Stanislav, který pejska cvičil a věnoval se mu. Bohužel v pondělí pejsek zemřel na následky udušení jídlem. Ozzyho si oblíbil celý národ a ještě více lidé, kteří s ním přišli do styku.

„Odchod našeho Snídaňového štěněte Ozzyho mě opravdu velmi mrzí. I přesto, že byl zatím štěňátkem, stal se plnohodnotným členem naší televizní rodiny. Zároveň bych ráda vyjádřila podporu policistovi Standovi, který byl s Ozzym do poslední chvíle,“ uvedla moderátorka Snídaně s Novou Gábina Partyšová (40).

„Bohužel nepomohl ani okamžitý zásah psovoda, ani veterináře, kteří se ze všech sil snažili zvrátit nemožné,“ oznámila smutnou novinu mluvčí policejního prezidia Eva Kropáčová. Tímto bychom chtěli vyjádřit podporu policistovi Standovi, který byl s Ozzym do jeho poslední chvíle a ztrátu svého parťáka nese velmi těžko. Jsou okamžiky v životě každého z nás, kterým nelze zabránit a tohle je jeden z nich.

Na nejdojemnější chvilky chlupáče Ozzyho se podívejte ve videu.

Mohlo by vás zajímat

Další články