Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Smutné Vánoce Terezy Brodské: Když jí bylo 13, slavná maminka dala přednost Formanovi

Tereza Brodská je dcerou Vlastimila Brodského.
Zdroj: Herminapress.cz
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Smutné Vánoce

Herečka Tereza Brodská (54) má na období Vánoc rozpolcené vzpomínky. Jako malé dítě je totiž slavila většinou bez své matky Jany Brejchové (82). Ta měla se životem zřejmě jiné plány, protože když už se na Vánoce objevila, hned zase zmizela, konkrétně za velkou louži za Milošem Formanem. Herečka se o svých smutných Vánocích rozpovídala na webu Aplausin.cz.

Tereza Brodská neměla lehké dětství. Jeden z hlavních důvodů byl ten, že první roky života prožila u své tety, která jí nahrazovala matku Janu Brejchovou. "Od mých šesti týdnů do šesti let jsem žila u maminčiny nejstarší sestry Blanky, takže to byla mamka Blanka a táta Láďa s bratrancem a sestřenicí. Od druhé třídy jsem bydlela s rodiči a pak jsem zase bydlela s maminkou a Jaromírem Hanzlíkem, takže já ty Vánoce měla takový pestrý," svěřila se Tereza pro web Aplausin.cz.

Na druhou stranu, když se jí Jana Brejchová na Vánoce věnovala, pak to období pro Terezu bylo kouzelné. "Uměla udělat skvělou atmosféru a uměla skvěle vařit," dodala Brodská. Ve finále to byla ale její matka, která jí na Vánoce způsobila smutné chvilky. Když bylo Tereze třináct let, Brejchová dostala možnost jet do New Yorku za Milošem Formanem, ještě i s hereckou kolegyní Jiřinou Jiráskovou.

Smutné Vánoce

"Bohužel to vyšlo přes Vánoce a zůstaly tam asi měsíc a půl. To byly takový smutný Vánoce, když jsem to trávila jen s tatínkem, dědou a babičkou, ta máma mi tam chyběla," prozradila Tereza Brodská, která o své matce napsala i knihu s názvem Moje máma Jana Brejchová. Příběh zachycuje hereččin příběh, plný komplikovaných vztahů a jejích partnerů. Kniha je otevřenou výpovědí o soukromí Jany Brejchové, jak uvádí web Luxor.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy