Manželství Gábiny Partyšové (36) a Josefa Kokty (57) nebylo kvůli zjevně tolerovaným dlouhodobým nevěrám dlouhé roky normální, ale to, co se děje po jeho skončení, je ještě absurdnější.

Podle mimořádně dobře informovaného zdroje redakce si Kokta nechá líbit něco, co už dnes úřady umějí velmi efektivně řešit – jeho bývalka mu za pomoci rozličných výmluv nepůjčuje syna Kristiana, údajně od podzimu 2013.

„Pepa je z toho zoufalý, ale mlčí, protože věří, že Gábina jednoho dne skousne Ornellu,“ říká blízký přítel Kokty, který ani netrval na anonymitě, ale máme s Gábinou zkušenosti, a pokračuje: „Ona dělá, jako by to byla náhoda, ale Kristian vždy záhadně onemocní nebo zrovna nemůže k telefonu. Pepa ho rok a půl neviděl!“

Partyšová zjevně nemůže Koktovi zapomenout ponížení související s jeho poměrem s jeho dnešní manželkou Ornellou Koktovou (22), kvůli které Gábina dlouho lhala spřáteleným médiím, se kterými to pak musela dlouho žehlit.

V tažení za zřejmou pomstou zašla dokonce tak daleko, že syna nechala loni přejmenovat z Kokty na Partyše. Kokta, kdyby se situaci rozhodl řešit, má páky, ale podle našeho zdroje zatím zoufale doufá, že se se synem uvidí, jen co Partyšová dostane rozum. Česká právní úprava také umožňuje dítěti po dosažení deseti let věku u soudu určit, se kterým z rodičů chce žít a k tomuto musí být přihlédnuto.

Co myslíte? Uvidí Kokta své dítě ještě letos?

Máte podobnou zkušenost? Nepůjčuje vám i přes nařízení soudu matka vaše dítě? Napište nám svůj příběh na redakce@extra.cz, budeme se problematikou dále zabývat a stojíme o váš pohled a zkušenost.