Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Smutné tajemství mateřských znamének: Podle všeho popisují smrt v minulém životě

Smutné tajemství mateřských znamének: Podle všeho popisují smrt v minulém životě
Zdroj: Unsplash.com
pověst
Vesnická povídačka, legenda nebo strašidelná pravda? Už dlouhá léta si lidé po celém světě vyprávějí, jaký má být skutečný význam mateřských znamének. Podle některých jde jen o vadu na kráse, která v sobě nic hlubšího neskrývá, podle jiných jde pro změnu o stopu z dávných dob. Mají údajně naznačovat, jakým způsobem jejich nositelé zemřeli v minulých životech.

Ať už máte mateřské znaménko nebo ne, s největší pravděpodobností znáte někoho, kdo ho má. Stará legenda vypráví příběh, který vysvětluje, co by tato "vada na kráse" mohla ve skutečnosti znamenat. Má být spojena s minulým životem.

Mateřská znamínka jsou podle legendy bolestnou připomínkou toho, jak bylo člověku v minulém životě ublíženo. Nejen, že prý ukazují na stará zranění, ba dokonce naznačují, jakým způsobem jejich nositel zemřel.

Lidé, kteří tato znaménka nemají, měli ve svém posledním životě zemřít přirozenou smrtí. Žádné násilí, jen obyčejná smrt způsobená například nemocí či stářím. Jiní by ale měli sledovat i to, jaký tvar jejich znaménko má.

Čtení znamének

Legenda praví, že pokud máte mateřské znaménko, které tvarem připomíná ovál a je tenké, mohli jste být v minulém životě zavražděni nožem. Pokud je znaménko malé a kulatější, může jít o stopu po kulce ze střelné zbraně.

Velká znaménka, které jsou podivně zbarvená a nachází se na části těla, na nichž se běžně znaménka nenachází, prý napovídají smrti například během požáru, autonehody, či jiné tragické události. Máte mateřské znaménko?

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy