Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Smutné tajemství Evy Hudečkové: V dětství od ní odešel tatínek. Nikdy jsem ho nepoznala, mám tam veliké bílé místo, říká

Eva byla jednou z českých krásek 80. let.
Zdroj: Herminapress.cz
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
Bolest

Půvabná ikona ze seriálu Sanitka Eva Hudečková (73) svého času zamotala hlavu snad každému muži. Pod krásou se ale vždy skrývaly vrásky, které vidět nejsou. Jsou totiž na duši. Způsobil jí je odchod biologického tatínka od rodiny, kterého herečka nikdy nepoznala. V rozhovoru Na kafeečko pro Lifee.cz o svém otci prozradila další detaily.

Herečka Eva Hudečková se proslavila hlavně díky seriálu Sanitka, v němž se stala ikonou krásy 80. let. Nikdo možná ale netušil, jaké měla smutné dětství. Vyrůstala totiž bez tatínka, který se rozhodl od rodiny odejít. "Ten zmizel úplně. Mám tam veliké bílé místo. Nikdy jsem ho nepoznala, ale už to pro mě není taková bolest," svěřila se Eva Milušce Bittnerové, která moderuje pořad Na kafeečko na webu Lifee.cz.

Ztracený tatínek

"Občas mě popadne taková zašlá touha a popřemýšlím si, jaký mohl být, jak vypadal atd. My jsme ho hledali po revoluci všude možně, ale protože jsem si spočítala, kolik by mu asi bylo, že by to musel být hodně starý pán, tak se nám to stejně nepodařilo. Já ho nosím pořád uvntř sebe a mám pocit, že je někde blízko vedle mě. Není to o tom, že čas rány hojí, ta rána tam je pořád, ale je taková milosrdná. Prostě ta milovaná bytost bydlí v mojí duši," řekla Hudečková.

Konec kariéry

I když se jí pracovní nabídky stále hrnuly, přesto se Eva rozhodla ukončit kariéru, a to ještě před čtyřícítkou. Podle webu zeny.iprima.cz z branže odcházela znechucená, protože jí vadila cenzura, která v té době byla dost častá. Poslední kapka přišla, když si Eva na sebe vzala svetr se šachovnicovým vzorem. Cenzura v něm údajně viděla symbol kříže. Proto se scény musely přetáčet, protože se Hudečková musela převléknout.

Svého vysněného muže našla v oboru hudby. Vzala si houslového virtuoza Václava Hudečka.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy