Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Smutné svědectví manžela Zuzany Drnek: K sebevraždě ji dohnalo černé svědomí, myslí si

Zuzana Drnek spáchala sebevraždu: Manžel si myslí, že ji k ní dohnalo černé svědomí
Zdroj: FTV Prima
+ Dalších 9 fotografií
slova manžela
Zuzana Drnek (†35) se oběsila ve vlastním fitku a její manžel Filip (35) je skutečností šokován. Podle jeho slov se začala zlepšovat a šla do sebe, podařilo se jí prý i dosáhnout svého, ale zničehonic si dvojnásobná účastnice show Prostřeno! sáhla na život. Svěřil se s tím, že by na svou ženu v životě nevztáhl ruku, i když to bylo chvíli předmětem Zuzanina obviňování na sociálních sítích.

Podnikatelka Zuzana Drnek se snažila posledních pár měsíců získat zpátky do péče své dvě dcery, o které přišla kvůli démonu zvaného alkohol. Zuzana byla na alkoholu závislá, a proto šly holky do péče otce, který je její sebevraždou zaskočen a opravdu mu z toho není do smíchu.

"Je mi to velice líto. Se Zuzkou jsem prožil deset let a ať to bylo, jak chtělo, prvních osm bylo hezkých. Mé dcery přišly o maminku," vylíčil zdrcený Filip Drnek Blesku. Sebevraždu Zuzany opravdu nečekal, protože se prý začala zlepšovat. "Zuzka šla do sebe, právě kvůli dětem. Poslední dva měsíce se začala zlepšovat. Přestala pít a začala to být zase ta holka jako dřív. Proto jsem jí svěřoval mnohem více děti, a dokonce jsme se domlouvali na střídavé péči, což bylo to, o co bojovala celou dobu, a ne vždy zrovna čestně," popisoval Drnek.

Zavřené fitko nebylo důvodem k sebevraždě

Podobnou výpověď Blesku podal i člověk, který Zuzanu znal. "Dělala mu hrozné peklo. Pamatuji si, když Zuzka začala vysílat na Instagramu opilá, řekla, že ji manžel s kamarády zkopali před jejím domem, a poprosila mě před ním o ochranu. Rychle jsem ale pochopil, že to byl výmysl nemocné ženy," potvrdil muž to, že Zuzana svého manžela pěkně sjela na sociálních sítích.

Drnek má dle svých slov svědomí čisté, nikdy na ni nevztáhl ruku a všechno své ženě odpustil. "Mohl za to alkohol," dodal. "Jediné, jak si to dokážu vysvětlit, je, že jak začala střízlivět, docházelo jí, co vše udělala. Navíc najednou měla zpět i dcery a nezvládala je. Já se teď hlavně soustředím na to, aby holčičky nic nepocítily a byly šťastné," vylíčil Drnek a doplnil, že Zuzku sice zasáhla vládní nařízení, ale nejsou důvodem k sebevraždě. "Naše firmy jsme museli jako mnoho dalších dotovat, ale situace není taková, abychom kvůli ní páchali sebevraždu," zakončil Filip.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy