Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Smutné přiznání Simony Krainové: Mám zničenou postavu a břišní svaly, povzdechla si

Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
přejídání
Jedna z nejkrásnějších žen Česka přiznala, že trpí. Vánoční svátky se na ní podepsaly a když se aktuálně podívá do zrcadla, má oči jen pro pláč. Řeč je o topmodelce Simoně Krainové (46) a její postavě, která se během pár dnů změnila. Teď prý dokonce nezapne bundu...

Modelka a herečka, kterou si lidé zamilovali v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, prozradila, že na chatě, kde tráví čas s rodinou, nedělá prakticky nic jiného než se přejídá. „Tak už nezapnu džíny, buchty na břichu jsou pryč, běhám 5 krát denně maximálně k lednici a teď jsem snědla vepřové výpečky s knedlíkem. Ještě že je čas vánoční a svetrový a hodně oblečený,“ popsala Simona, že jen díky oblečení nejsou vidět její faldíky.

Simona samozřejmě vše uvedla s nadsázkou, protože ve svých 46 letech se stále řadí k ženám, za kterými se muži kvůli její dokonalé postavě otáčí a ženy závidí. A není to náhoda. Českou modelku totiž od jejích šestnácti let živí její krása, na kterou rozhodně může být pyšná.

V jaké atmosféře Simona a její rodina prožívají svátky, na to se podívejte do galerie. Kráska přiznala, že již brzy ale opustí Česko a s nejbližšími zamíří do slunného Zanzibaru.

Související články

Další články