Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Smutné přiznání: Ozzy Osbourne oznámil, že má Parkinsonovu chorobu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
nemoc
Známý rebel a král tvrdé muziky Ozzy Osbourne (71) šokoval fanoušky bolestným přiznáním. Poté, co ho v posledních měsících trápily vážné zdravotní problémy, kvůli nimž rušil i koncerty, v pořadu Good Morning America řekl, že trpí Parkinsonovou chorobou.

Ozzy Osbourne má za sebou období plné bolesti. Děsivou diagnózu se dozvěděl poté, co spadl a musel podstoupit operaci krku. Vyšetření odhalila, že trpí Parkinsonou chorobou. Tu před fanoušky dlouho tajil, rozhodl se ale, že i pro své vlastní dobro už mlčet nemůže.

Mluvit o své diagnóze bylo pro Osbournea velmi těžké. „Trpím Parkinsonovou chorobou. Není to rozsudek smrti, ale ovlivňuje to nervy v mém těle. Je to jako mít dobrý den, další dobrý den a pak najednou přijde jeden opravdu špatný,“ uvedl zlomený Ozzy.

Legenda metalu se necítí vůbec dobře. „Jsem neustále pod prášky. Jednu ruku občas necítím a nohy mám jako z ledu,“ řekl Osbourne s tím, že společně se svou manželkou Sharon Osbourne brzy odcestuje do Švýcarska. Tam vyhledá pomoc specialisty na nemoc, kterou trpí.

Zlomené zdraví

S Ozzym Osbournem to jde od desíti k pěti už od října 2018, kdy byl poprvé hospitalizován v nemocnici. Tehdy zrušil první vystoupení poté, co se mu na manikúře do prstu dostala infekce. Nejenže mohl přijít o prst či ruku, ale mohl dokonce i zemřít. Od té doby jako by se na něj problémy jen lepily.

Související články

Další články