Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Smutné přiznání narkomanky Katky: Jsem člověk, který zklamal své blízké

Zdroj: archiv eXtra
+ Dalších 20 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Život nejznámější narkomanky Česka se mění jako počasí. Jednou svítí slunce, podruhé přijde silná bouřka a mrazivo... Tak by se dal charakterizovat život Katky Bradáčové, kdysi krásné dívky, která uvízla v objetí drogového démona. Aktuálně redaktorovi eXtra.cz přiznala své nejniternější pocity. Především smutek z toho, že zklamala své nejbližší. Zejména svou dceru Terezku...

Katka se toulá životem se svým partnerem Ivem S ním je téměř rok a půl. Je spokojená a dokonce se domnívá, že Ivo je pro ni životní partner. Ve své slabší chvilce ale přiznala, že v sobě dusí velký smutek. Smutek z toho, že kvůli droze zklamala své nejbližší.

"Jsem jen obyčejný člověk, který zklamal své blízké, ale to už je vlastně jedno," uvedla pro eXtra.cz Katka v jednom ze svých horších stavů. Přitom nedávno na kameru ve skvělé náladě mluvila o tom, že se cítí být silná. Natolik silná, že by dokonce skoncovala se svou závislostí. "Myslím, že to dám, že s tím skoncuju. Jsem na subotexech a tři dny abstinuji," těšila se Katka z lepšího stavu. Pak i přiznala, že svou dceru Terezku do péče nikdy asi nedostane. "Brzy už bude dospělá. Nemyslím si, že bych to do té doby stihla," pokračovala v emotivní zpovědi pro eXtra.cz.

Natáčení s Helenou

S Katkou, která posloužila filmařce Heleně Třeštíkové jako předloha pro její časosběrný dokument s názvem Katka, to je mnohdy těžké. Zkusila si to sama režisérka, která Katčin život mapovala dlouhých 16 let.

Možná by Katka sama chtěla seknout se svou závislostí, ale je evidentní, že čím déle je na droze, síly jí ubývají...

Na nedávnou zpověď Katky, ve které tvrdila, že skoncuje s drogou, se podívejte ZDE: S drogou končím. Chtěla bych pracovat, ale někdy mě lidé zmlátí, říká narkomanka Katka

Související články

Další články