Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Smutné přiznání Milly Jovovich: Herečka v pátém měsíci těhotenství přišla o miminko

Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
potrat
Oblíbená herečka Milla Jovovich (43), známá především z hororů Resident Evil, vypustila do světa smutnou zprávu. Dvojnásobná maminka se těšila na třetí děťátko, o které zničehonic přišla. Celou událost se jí podařilo tajit po téměř dva roky, k odhalení jejího nejbolestnějšího tajemství ji donutila až politika.

V Americe přibývá států, které chtějí zákonem zakázat potraty. Například v Georgii už vešel v platnost zákon, který kriminalizuje potraty po šestém týdnu těhotenství. Proto se Milla Jovovich rozhodla promluvit o tom, co si před téměř dvěma lety prožila, když v pátém měsíci přišla o své děťátko.

Jovovich má s manželem dvě dcerky, jedenáctiletou Ever a čtyřletou Dashiel. Když byly její mladší dceři dva roky, herečka zjistila, že je opět těhotná. Z budoucího přírůstku se radovala až do pátého měsíce těhotenství, který přinesl nečekanou komplikaci.

Pro Millu je celá záležitost stále velmi bolestivá. "Před dvěma roky jsem prodělala nouzové ukončení těhotenství. Byla jsem zrovna v polovině pátého měsíce a natáčela jsem ve východní Evropě. Najednou jsem začala předčasně rodit a lékaři mi řekli, že to musím zvládnout v bdělém stavu. Je to jedna z nejhorších věcí, které jsem kdy zažila. Dostala jsem se do depresí, sekla s kariérou, ale před svými dcerami jsem se musela tvářit silně. Vzpomínky na tyhle chvíle mě budou doprovázet do konce života," sdělila herečka.

Vyzrazením svého bolestného tajemství chce Milla Jovovich upozornit na to, že ženy, které nebudou mít ve svém státě možnost bezpečného potratu, si pravděpodobně projdou ještě horší zkušeností, než jakou si prošla ona. Spolu s ní se proti kriminalizaci potratů postavila i řada dalších známých celebrit.

Související články

Další články