Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Smutné přiznání Jitky Boho: Nemohla jsem jinak. Odchod od manžela po 4 letech

Smutné přiznání Jitky Boho: Nemohla jsem jinak. Odchod od manžela po 4 letech
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Je konec?!
Velkou životní změnu, kterou nikdo nečekal, přiznala Jitka Boho (27). Modelka a zpěvačka se odstěhovala od manžela Lukáše (35), se kterým si řekli ano před čtyřmi lety. Dcerku Rosalii (téměř 4) si odvezla k rodičům na Moravu. „Nemohla jsem jinak,“ svěřila se bývalá královna krásy. Znamená tohle definitivní konec?

Bouři v manželství chtěla Jitka Boho (27) tajit, jenomže dotazy fanoušků už déle zazdívat nemohla. Zazvonil zvonec a manželství s Lukášem (35) je po čtyřech letech konec?

Přinejmenším už spolu nějaký čas nebydlí. "Asi nastala ta chvíle, kdy vám chci sdělit něco, co pro mne není vůbec jednoduché, ale vzhledem k množství dotazů typu ‚Jak to, že jste tak dlouho u rodičů?‘, ‚Kdy budou zase fotky z vaší zahrady?‘, Vy jste na Vysočině nějak často?‘ jsem se rozhodla odpovědět," začala Jitka svou zpověď.

„Už více než měsíc jsme s Rosálkou ‚Moravandy‘… V mém soukromém životě došlo k určitému zlomu, který hodně věcí změnil a ještě změní… Určitě to nebude jednoduché, ale nemohla jsem jinak,“ svěřila se někdejší hvězda show Tvoje tvář má známý hlas

Na Instagramu rovněž poznamenala, že středobodem vesmíru je pro ni dcera Rosalie (téměř 4). „V těchto chvílích děkuji za vaši podporu a pochopení,“ uzavřela.

Jitka a Lukáš se brali v roce 2015 a ještě letos v březnu spolu ruku v ruce dorazili na předávání Cen Anděl. Co přesně se mezi nimi stalo, že musela pláchnout k rodičům, si zatím Boho nechala pro sebe.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy