Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Smutné přiznání hvězdy Ordinace v růžové zahradě: Nikdy nebude mít děti!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
Smutné přiznání
Už několik měsíců ztvárňuje v Ordinaci v růžové zahradě dceru Čestmíra Mázla. Postava Naďa je bezdětná a stejně na tom je i její představitelka Petra Bučková (40). Ta se teď svěřila, proč nikdy nebude mít děti.

„Mě nikdy nenapadlo, že bych měla mít děti, je nesmysl se do něčeho nutit. Je mi takhle dobře a myslím si, že lidí je na světě hodně,“ svěřila Petra Bučková (40) časopisu Blesk pro ženy.

Hvězda Ordinace v růžové zahradě potomka mít nechce i navzdory tomu, že žije ve spokojeném partnerském vztahu. A ve čtyřiceti má poslední šanci si miminko pořídit. Jenže přítel už jedno dítě má a herečka po vlastním netouží.

Bučková zároveň zkritizovala neúplné a špatně fungující rodiny, ve kterých podle ní děti trpí. „Děti by měly mít rodiče, kteří jim dají dobrou výchovu. Když na školkách hrajeme o klukovi, co nemá tátu, nebo že se jeho rodiče hádají a on se při tom schovává pod peřinou, aby to neslyšel, 80% dětí v jevišti tomu rozumí, protože to samy zažívají. Tak to prostě je,“ řekla herečka rázně.

Související články

Další články