Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Smutné poslední chvíle Dustina Diamonda: Byl v bolestech, lékařům zakázal resuscitaci

Smutné poslední chvíle Dustina Diamonda: Byl v bolestech, lékařům zakázal resuscitaci
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
rakovina
Pouhých 44 let se dožil herec a komik Dustin Diamond, který podlehl zákeřné rakovině plic. Jeho manažer ve svém prohlášení uvedl, že Dustin před smrtí netrpěl a na věčnost odešel bezbolestně, hercův nejlepší kamarád ale tvrdí opak. Bývalá dětská hvězda podle něj v posledních chvílích svého života prožívala muka.

Ve věku pouhých 44 let zemřel bývalý dětský herec, komediální hvězda a stand-up komik Dustin Diamond. Smutnou zprávu oznámil jeho dlouholetý kamarád Dan Block. Ten rovněž začal vyvracet tvrzení Dustinova manažera, který tvrdil, že jeho odchod byl bezbolestný.

Ačkoliv dosud měli lidé za to, že Diamond zemřel v nemocnici, ve skutečnosti zemřel u sebe doma. „Přijel jsem, abych byl s ním, když ho z nemocnice převáželi domů, kde měl být pod dohledem lékařů, ale aspoň ve vlastní posteli,“ řekl deníku The Sun hercův dlouholetý kamarád Dan Block.

„Připravovali mu postel, aby ho do ní mohli uložit, ale než ho tam dostali, přestal dýchat. Nemohli mu pomoct, protože to už předem zakázal,“ vysvětlil Block. „Rozhodl se, že nechce být resuscitován, protože už nechtěl trpět, chtěl zkrátka odejít,“ vysvětlil.

Poslední slova

Krátce před svou smrtí nemohl Dustin Diamond podle Blocka mluvit, těžce se mu dýchalo a bylo na něm znát, že je v bolestech. Poslední rozhovor spolu kamarádi vedli ve čtvrtek a Dan Block si byl jistý, že Dustinův čas se krátí. „Pochopil jsem, že to přijde dřív, než jsme si mysleli. Říkal mi, že mu je opravdu zle, ale pořád se těšil na budoucnost. Předpokládal, že mu zbývá ještě alespoň pár týdnů,“ řekl.

Hovor byl ukončen poté, co Diamonda přijel navštívit otec. „Táta se za ním přijel podívat do nemocnice, strávit s ním nějaký čas. Dustin byl nadšený, že ho tam má, řekl mi, že zavolá později. To už ale neudělal,“ dodal zdrcený kamarád.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy