Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Smutné osmdesátiny Marie Rottrové: Oslava se ruší, zpěvačka má covid

Marie Rottrová
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 2 fotografie
nemoc

Plánovaná oslava osmdesátých narozenin Marie Rottrové se musí zrušit. Populární zpěvačka totiž chytila koronavirus. Diváci si ji však v sobotu budou moci připomenout dokumentem v České televizi.

Plány zpěvačky Marie Rottrové na oslavu jejího významného životního jubilea vzaly bohužel za své. Osmdesátiny bude muset jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček oslavit v sobotu jen doma kvůli své aktuální nákaze koronavirem.

„Doufám hlavně, že to zvládne, držme jí všichni palce,“ uvedl pro deník Aha! muzikant Lev Rybalkin. Manžel zpěvačky Milan Říha tak nyní musí obvolávat pozvané hosty s tím, že akce se ruší. Je to tak další komplikace poté, co v poslední době musela Rottrová zrušit kvůli protiepidemickým opatřením velké množství koncertů. Několik se jich však přesto uskutečnilo a do zákulisí jednoho zamířili i filmaři.

Lidé si tak ke zpěvaččiným kulatinám budou moci v sobotu pustit dokument Marie Rottrová: To mám tak ráda, který Česká televize k této příležitosti odvysílá. Jeho natáčení probíhalo na různých místech Ostravy, kde zpěvačka prožila polovinu života. Je plný jejích vzpomínek na dětství, profesní kariéru, ale i její partnery, jak profesní, tak i životní.


Související články

Další články