Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Smutné období královny Alžběty: Po útěku Harryho a Meghan řeší rozvod vnuka

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
trápení
Královna Alžběta II. (93) nemá vůbec klidné spaní. Ukázalo se, že po zatažení jejího syna prince Andrewa (59) do kauzy ohledně pedofilie a odchodu vévody a vévodkyně ze Sussexu toho bylo málo a v britské královské rodině se chystá rozvod a další útěk do Kanady.

Královna se ještě ani pořádně nevzpamatovala z odchodu Harryho a Meghan a už se a ni vyřítila další nepříjemná novinka. Rodinné trable se ukázaly ve chvíli, kdy nejstarší syn princezny Anny Mountbatten-Windsor, což je jediná královnina dcera, Peter Phillips oznámil, že se chystá rozvést se svou manželkou Autumn.

Po dvanácti letech manželství se rozhodli pro rozvod, manželka se prý chystá utéct do Kanady. Peter a Autumn se brali v roce 2008. Na obřadu nechyběli členové královské rodiny, pár se zdál být neuvěřitelně šťastný, i po letech manželství. Říkalo se, že Peter byl do své manželky zamilovaný až po uši, stejně jako, že bylo jejich manželství naprosto bez chyby. Bohužel jejich vztah nejspíš nebyl tak přívětivý, jak se zdálo.

Peter je zdrcený

Autumn přišla s tím, že chce podat žádost o rozvod. Peter je z toho naprosto šokován a zdrcen, což prohlásil zdroj, který byl Peterovi velmi blízký. „Netušil, že něco takového přijde. Myslel, že jeho rodina je perfektní.“ uvedl zdroj. Existují spekulace, že se kanadská rodačka Autumn chce vrátit domů a s sebou vezme i společné dcery devítiletou Savannah a sedmiletou Islu, holčičky mají prý jak britské, tak kanadské občanství.

Příčinou náhlého rozhodnutí manželky nejspíš bylo chování prince Harryho a Meghan, kteří se i se synem Archiem (9 měsíců) odstěhují na kanadský ostrov Vancouver. Vytvořili tím takovou malou rebelii vůči britské královské rodině a to vedlo Autumn sebrat odvahu a dostala se tím i k jejímu odchodu.

Královna se hroutí

Na hlavu královny se toho v poslední době sesypalo až příliš mnoho. Její syn Andrew je zatažen do pedofilní kauzy Harveyho Epsteina, Meghan a Harry jí dělají naschvály, do toho nyní rozvod jejího vnuka a v neposlední řadě i starosti s organizací svatby vnučky, princezny Beatrice. Poslední měsíce nemá Alžběta na růžích ustláno.

Související články

Další články