Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Smutné natáčení Rychle a zběsile 7: V půlce tragicky zahynul Paul Walker při děsivé nehodě

Zdroj: Universal Pictures
+ Další 3 fotografie
pláč
Série filmů Rychle a zběsile je stále jednou z nejoblíbenějších. Fanoušci rychlých a luxusních aut si přijdou na své a postupem času si zamilovali i hlavní protagonisty. O to větší ránou pro ně pak byla nečekaná smrt Paula Walkera, kterému se stala osudnou tragická autonehoda. Zemřel v průběhu natáčení a aby postava Briana mohla nadále žít, musel zaskočit hercův mladší bratr Cody Walker (32).

Když herec Paul Walker tragicky zahynul v průběhu natáčení Rychle a zběsile 7, hodně se spekulovalo, co se s filmem bude dít dál. Úplně první možností bylo napsání nového scénáře, ve kterém by postava Briana vůbec nefigurovala, tvůrci ale nakonec našli důstojnější řešení.

Scény, které Walker stihl natočit, nebyly z filmu vystřiženy. Další, ve kterých se měl objevit, byly buď odstraněny nebo ho v nich zaskočil jeho bratr Cody Walker. Tomu pomocí počítačové technologie upravili obličej tak, aby vypadal jako Paulův. Když bylo potřeba, pomocnou ruku podal i Caleb Walker, další hercův bratr.

Při premiéře filmu v roce 2015 byla za Paula Walkera držena minuta ticha a Vin Diesel pronesl řeč, kterou dostal fanoušky do kolen. Zmínil, že ztráta přítele, bratra a součásti velké rodiny, jakou štáb po letech tvořil, ho hluboce zasáhla a nikdy ho nepřestane bolet.

Smutní fanoušci

Až nečekaně velký smutek prožívali i fanoušci filmů a Paula Walkera. Na sociálních sítích krátce po jeho smrti vznikala spousta skupin, kde se lidé vzájemně svěřovali se svým smutkem. V některých městech, ta v České republice nevyjímaje, se konaly i spanilé jízdy.

Související články

Další články