Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Smutné narozeniny prince Charlese: Harrymu měl konečně přiznat, že není jeho

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
královský skandál
Spory o tom, kdo je ve skutečnosti otcem prince Harryho (35), se vedou už od jeho příchodu na svět. Charlesovi (71), který dnes slaví narozeniny, měla tehdy lady Diana (†36) nasazovat parohy s vícero milenci. Po více než třech dekádách se měl dědic trůnu konečně rozhoupat a Harrymu přiznat, že mu v žilách nekoluje modrá krev!

Se šokující informací přišel americký časopis Globe, který má v Buckinghamském paláci práskače. Na královském dvoře prý v posledních dnech panuje ponurá nálada, princ Charles (71) měl Harrymu (35) po letech konečně všechno vyklopit!

Pokud nejde o výmysl, dědic britského trůnu prožívá nejsmutnější narozeniny v životě. "Nejsem tvým biologickým otcem. Když se narodil tvůj bratr William, s matkou jsme šli od sebe, Diana mě zradila a počala tě s milencem, se kterým měla tajný poměr," zaznělo podle zdroje z paláce z Charlesových úst. "Potom tomu nasadil korunu, Harrymu ještě přiznal, že o tom ví už od jeho narození, nechal si udělat testy DNA," dodal práskač.

Diana milenkou důstojníka

Charles ale prý odmítl Harrymu říct, kdo je tedy jeho opravdový táta. "Otočil se na podpatku a raději utekl," tvrdí zdroj.

Pravdou však zůstává, že milencem lady Diany v 80. letech, těsně před Harryho narozením, byl jistý důstojník britské armády James Hewitt Z kola možných princových otců ale musí jít ven, před dvěma lety to totiž popřel. Na vztah s tragicky zesnulou princeznou ale vzpomínal s jiskrou v oku. Pod sukni se jí dostal z pozice osobního jezdeckého trenéra.

Zda se Charlesovi skutečně po takové době rozvázal jazyk anebo člověk z paláce neříká celou pravdu, tak asi zůstane navždy ve hvězdách.

Související články

Další články