Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Smutné narozeniny Channinga Tatuma: Nevěra se nevyplatila, ex je šťastná, on zůstal na ocet

Zdroj: Open Road Films / Barry Wetcher, Eric Liebowitz
+ Dalších 10 fotografií
výročí
Hollywoodský krasavec Channing Tatum slaví 40. narozeniny. Ještě před pár lety byl mužem, který žil ve zdánlivě spokojeném manželství a doma ho vítala atraktivní Jenna Dewan (39) s dcerkou Everly (6). Pak ale svou ženu podvedl se zpěvačkou Jessie J (32) a manželství se rozpadlo. Nevěra se ale nevyplatila. Zatímco herec je znovu sám, jeho bývalka je šťastně zadaná a nedávno dokonce porodila chlapečka.

Channing Tatum, kterého diváci znají především z filmů 21 Jump Street či Bez kalhot, slaví 40. narozeniny. Oslavy ale letos nebudou příliš veselé a pandemie koronaviru, kvůli které neuvidí své nejbližší, není jediným důvodem. Zůstal totiž úplně na ocet.

Channing a jeho bývalá manželka Jenna Dewan se zdáli být dokonalým párem, skutečnost ale byla jiná. Miláček žen totiž svou ženu podváděl se zpěvačkou Jessie J a Jenna se o nevěře navíc nedozvěděla z jeho úst, nýbrž z tisku.

Manželství se pochopitelně rozpadlo a Jenna a Channing se vydali vlastní cestou. Zatímco herec ukazoval své štěstí s o 8 let mladší zpěvačkou, tanečnice se seznamovala se svým nynějším partnerem Stevem Kazeem, stále ale byla zdrcená.

Karty se obrátily

Zatímco Jenna se z nevěry svého muže vzpamatovávala dlouho, Channing si užíval života po boku nové přítelkyně. Karty se ale obrátily a zatímco Dewan je nyní novopečenou maminkou syna, kterého porodila Kazeemu, Tatum skončil úplně sám. Vztah se zpěvačkou byl totiž jako na houpačce, neustále se rozcházeli a scházeli, dokud nepřišel definitivní konec. Podívejte se do galerie, kdo jeho životem prošel a jak Channing vypadá dnes.

Související články

Další články