Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Smutné narozeniny Brada Pitta: Před Vánocemi dostal kopačky od pihaté krásky

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 9 fotografií
rozchod
Tak tohle Brad Pitt zřejmě nečekal. Hollywoodský krasavec, který slaví 56. narozeniny, dostal jako dárek rozchod. Pihatá kráska Alia Shawkat (30) s ním prý chce do budoucna udržovat vztah pouze přátelský. O tom, že nyní jsou z páru už jen kamarádi, informoval jeden z jejich blízkých magazín People.

Zpočátku to vypadalo na pěkně žhavý románek. Brad Pitt a Alia Shawkat byli v amerických médiích tématem číslo jedna a nikdo nepochyboval o tom, že oficiální přiznání vztahu přijde co nevidět. Nakonec se ale stal pravý opak a exotická herečka se s Pittem rozešla.

Brad a Alia spolu byli vídáni na mnoha akcích, poprvé v galerii na výstavě umění, poté na ulici při romantické procházce, na večeři a nakonec i na koncertu Kanye Westa. Rozchod přišel znenadání, důvod je ale velmi prostý – pihatá kráska se údajně na vztah necítí, chce se soustředit na kariéru a s hercem chce nadále setrvávat pouze v přátelství.

Není pochyb o tom, že pro Brada se nejedná o zrovna veselé narozeniny. S bývalkou Angelinou Jolie se stále přetahuje o děti, jeho dcera oznámila, že chce být chlapcem, a teď přišla i rána ve formě rozchodu. Americká média ale hovoří o tom, že souhlasil s přátelstvím a s Aliou zůstává nadále v kontaktu.

Související články

Další články