Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Smutné narozeniny blogerky Káti: Její manžel a další dva lidé bizarně zemřeli při oslavě

Zdroj: Archiv Katji Didenko
+ Dalších 7 fotografií
neštěstí
Obrovské a nečekané neštěstí se stalo při oslavách 29. narozenin velmi známé ruské blogerky Káti Didenko. Její manžel a další tři lidé zemřeli poté, co utrpěli chemické popáleniny a otrávili se suchým ledem. Ten byl vhozen do bazénu při saunové party. Dalších 6 lidí skončilo v nemocnici.

Celkem 25 kilogramů suchého ledu bylo použito k ozvláštnění narozeninové oslavy blogerky Káti Didenko Látka byla vhozena do teplé vody v bazénu, do kterého později její přátelé i její manžel naskákali. Všichni se začali dusit, šest osob skončilo v nemocnici a manžel Káti a další dva lidé zemřeli.

Na intenzivní péči skončila i sama blogerka, která byla ale brzy propuštěna. Dvojnásobná maminka později na Instagramu svým fanouškům sdělovala, že její muž je v kritickém stavu a neví, co se s ním vlastně děje. Netušila, jakou jí osud zasadí ránu.

O několik hodin později se Káťa na svém profilu svěřila, že její manžel zemřel. Ve videích, která zveřejnila v instastories, pláče a mluví o tom, že jí stále nedochází, k jaké tragédii došlo. V pozadí jsou slyšet její děti, ty se jí prý neustále ptají, proč pláče.

Káťa Didenko

Slavná ruská blogerka si slávu založila na propagaci léčebných produktů přírodního rázu. Časem ji na Instagramu začal sledovat více než milion lidí. Podle dostupných informací čeká Káťa se zesnulým manželem třetí dítě.

Související články

Další články